+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Systémy 2

Automatické systémy – presné riešenia pre vaše podnikanie

Keď vďaka automatizácii a digitalizácii stúpajú požiadavky na tvorbu komplexných intralogistických procesov, sú správnou odpoveďou inteligentné logistické systémy s presnými riešeniami. Vaše výrobné a pracovné prostredie skvelo pripravia na výzvy budúcnosti.

Inteligentná intralogistika

Na každú logistickú výzvu existuje to správne riešenie. Ako poskytovateľ systémových riešení s vami spoločne vyvinieme logistický systém šitý na mieru. A ešte viac: Ako váš dlhodobý partner ho implementujeme presne v rámci vašich strategických a rozpočtových kritérií.

Bezpečné a efektívne prepravné procesy

Naše riešenia automatických vozíkov (AGV) sa zameriavajú na automatizované vozíky a plne automatizované prepravné systémy. Štandardné overené vozíky sa doplnia o automatizačné komponenty a vznikne tak spoľahlivé automatizované riešenie.

Tok vášho materiálu je v dobrých rukách

Dopravníkové systémy predstavujú riešenie zvýšenia produktivity v sklade. Jungheinrich ponúka inteligentné riešenia s inovatívnymi paletovými a zásobníkovými dopravnými systémami pre nové, alebo existujúce prevádzky. Výsledkom sú efektívne, rýchle a spoľahlivé systémy vyrobené podľa vašich potrieb.

Automatizujte svoj sklad

Spĺňa váš materiálový tok v časoch digitalizácie neustále stúpajúce požiadavky? Automatické sklady, tzv.  ASRS, poskytujú odpovede na neustále kratšie prevádzkové cykly, nižšie počty tovarov a kratšie dodacie lehoty.

Regálové systémy

Regály sú oveľa viac ako iba kov a oceľ. Sú kľúčom k optimálnemu výkonu pri prekládke tovaru. Predpokladom je to, aby bol regálový systém dimenzovaný podľa vašich potrieb. Budete profitovať z našich skúseností a expertízy z pozície poskytovateľa komplexných riešení vybavenia skladu.

Šikovnejšie vychystávanie, zvyšovanie efektivity

Urobte z vychystávania a kompletizácie tovaru pri zákazkách a položkách kráľovskú disciplínu. Poskytujeme systémy kompletizácie tovaru, ktoré vašu skladovú logistiku dostanú do formy pre neustále nové a špeciálnejšie požiadavky zákazníkov v časoch digitalizácie.

Inteligentné prepojenie

Na inteligentné prepojenie poskytujeme systém Jungheinrich WMS, vlastný middleware a logistické rozhranie Jungheinrich zabezpečujúce optimálnu výmenu údajov. Sú flexibilne upraviteľné a vždy ich možno aktualizovať. Tak sa koncepty Industry 4.0 a Internet of Things (IoT) dostanú aj do vášho skladu.

Máte otázky?