+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Zdvíhanie a stohovanie

Nakladanie a vykladanie – záležitosť profíkov

Nakladanie a vykladanie, zdvíhanie a stohovanie: Ide sa na vec. Ak proces nakládky a vykládky neprebieha efektívne, môže sa celý procesný reťazec dostať do problémov.
Spol. Jungheinrich vám preto ponúka výkonné a energeticky efektívne vysokozdvižné a paletové vozíky na každé použitie. S množstvom voliteľných možností a variantov podľa vašich špeciálnych podmienok použitia.

Nakladacie prostriedky na Jungheinrich PROFISHOP

Zdvíhanie a stohovanie – spoľahlivo už od roku 1953.

Neexistuje takmer žiadny tovar, ktorý ešte spol. Jungheinrich neprepravovala. Portfólio spol. Jungheinrich zahŕňa viac ako 600 rôznych variantov vysokozdvižných vozíkov. Ak budete mať aj napriek tomu špeciálne požiadavky, jednoducho pre vás vybudujeme vysokozdvižné zariadenie na mieru. Naše výkonné vysokozdvižné vozíky pritom disponujú presne tými typmi pohonu, ktoré potrebujete. Elektrické, s výkonnou lítiovo-iónovou technológiou alebo ako dieselové a plynové vysokozdvižné vozíky. Na náklady až do 5 ton.

Ďalší superlatív: Naše vysokozdvižné vozíky s výsuvným zdvíhacím zariadením prepravia vaše tovary až do výšky dvanásť metrov. Čo však poklesne budú vaše prevádzkové náklady: Dlhodobo tým dosiahnete úsporu do až 20 percent. Naše vysokoregálové zakladače sú koniec koncov tiež špecialistami na kombinované použitie medzi vedenými úzkymi uličkami a voľne prejazdnými širokými uličkami. A s našimi vychystávacími vozíkmi zase pohodlne zvýšite počet odberov tovaru z regála.

Samozrejme sú naše vysokozdvižné vozíky k dispozícii aj ako prepravné systémy bez vodiča (FTS), ktoré celkom automaticky zvýšia efektivitu vášho toku tovaru. Na želanie sú vybavené aj hi-tech skenermi RFID a dokážu samostatne komunikovať s naším systémom Warehouse Management System (WMS). 

Hi-tech na vašu bezpečnosť

Bezpečnosť je pri stohovaní a zdvíhaní pomocou našich vozíkov najvyššou prioritou. To platí pre prepravné systémy bez vodiča, zdvíhanie a stohovanie tovarov bez vodiča, ako aj bežné vysokozdvižné vozíky. Mnohé bezpečnostné a asistenčné systémy vodičovi pomáhajú pri včasnom rozpoznávaní kritických situácií, čím sa znižuje riziko nehôd aj nesprávnej obsluhy. 

K tomu sa pridávajú rôzne funkcie, ako je cúvacia kamera s rozpoznávaním osôb a digitálne riešenia. Aj v otázkach ochrany proti prepätiu a stability platí vďaka špeciálnym asistenčným systémom motto „Bezpečnosť nadovšetko“. Pre špeciálne odvetvia, ako je chemický alebo farmaceutický priemysel, dokážeme našich špecialistov na zdvíhanie a stohovanie na želanie vybaviť dokonca aj ochranou proti výbuchu. Tak budete náklady stohovať a zdvíhať vždy bezpečne – a v každom prípade aj výkonne a nákladovo efektívne.

Máte otázky?