+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Lithium-Ionen-Produkte

Lithium-ion produkty - zaručený úspech

Hľadáte energetické riešenie, ktoré presvedčí nielen efektívnosťou, ale aj udržateľnosťou a bezpečnosťou? Potom je čas využiť mnohé výhody lítium-iónovej technológie od Jungheinrich. Na základe rokov výskumu a vývoja vám ponúkame dokonale zladený celkový systém pozostávajúci z vysokozdvižného vozíka, lítium-iónovej batérie, nabíjačky a odborného poradenstva pre váš lítium-iónový projekt. Či už ide o nový nákup, modernizáciu alebo prestavbu celého vozového parku – poskytujeme vám holistickú podporu pri používaní našich lítium-iónových riešení.

Lítium-iónové batérie: Výkonné a odolné.

Lítium-iónové batérie od spoločnosti Jungheinrich presvedčia svojou dlhou životnosťou, vysokým výkonom, rýchlymi nabíjacími časmi ako aj časovo a nákladovo úspornou nenáročnosťou na údržbu. 65 rokov kompetencií v oblasti elektromobility, ako aj 10 rokov odborných znalostí v oblasti lítium-iónových technológií nám umožňujú vo vlastnej výrobe pre vás vyvíjať dlhotrvajúce a udržateľné batérie, ktoré ponúkajú nielen maximálnu flexibilitu, ale, aj šetrenie.

Technológia nabíjania Li-ion: Vždy pripravená na použitie.

Získajte maximálny výkon zo svojich lítium-iónových vozíkov so správnou technológiou vysokofrekvenčného nabíjania od spoločnosti Jungheinrich. Optimálna súhra všetkých komponentov a bezchybná komunikácia medzi batériou a nabíjačkou vám umožňujú dosiahnuť pôsobivý výkon a predĺženú životnosť vašich lítium-iónových batérií. Využite vysoko ekonomické procesy nabíjania a pôsobivú efektivitu s našimi lítium-iónovými nabíjačkami.

Efektívne, bezúdržbové, s dlhou životnosťou.

Spol. Jungheinrich je priekopníkom v oblasti lítiovo-iónovej technológie. Ako vedúci poskytovateľ systémových riešení v intralogistike dokážeme vďaka vlastnému výskumu, vývoju a výrobe ponúkať vzájomne perfektne zosúladený celkový systém pozostávajúci z batérie, nabíjačky, vozíka a poradenstva.

Čo najefektívnejšie

Kto stavia na správnu nabíjaciu techniku, ten je vo výhode. Moderná nabíjacia technika je v spol. Jungheinrich už dlho štandardom, ktorý neustále vyvíjame ďalej s cieľom optimálneho plnenia vašich požiadaviek na energetickú efektivitu. 

Prejdite na lítiovo-iónovú technológiu od spoločnosti Jungheinrich už teraz!

Nájdeme správny lítium-iónový produkt pre vaše požiadavky.

Stage Dividendy

Obchodné oddelenie

Lítiovo - iónová technológia

Kontaktujte nás

Máte otázky?