+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Services 2020

Služby

„Do práce!“ zvykol hovoriť zakladateľ našej firmy Dr. Friedrich Jungheinrich. V tom sa dodnes odzrkadľuje naša firemná kultúra a naše nároky na servisné služby: Iba kto sa chopí práce na seba preberá zodpovednosť – za svojich zákazníkov, ako aj samého seba. 

Skutočné partnerstvo a lojalita. To sú hodnoty, na ktorých Dr. Friedrich Jungheinrich vybudoval našu spoločnosť. Tieto hodnoty platia dodnes a majú pre nás najvyššiu prioritu. Je jedno, či ide o zákazníka, dodávateľa alebo zamestnanca: Jungheinrich stavia na dlhodobých, trvalo udržateľných a úprimných vzťahoch. Tieto bazírujú na širokom spektre servisných produktov a riešení, z ktorých si môžete individuálne a flexibilne vybrať. 

Aktuálne vykazujeme stupeň servisu v hodnote 98 %, čím nastoľujeme štandard v našom odvetví. Naša servisná sieť celosvetovo zahŕňa viac ako 4 700 kvalifikovaných technikov zákazníckeho servisu. Tak môžu byť už za krátky čas priamo u vás na mieste.

Okrem vozíkových a systémových služieb vám ponúkame aj našu podporu a poradenstvo pri analýze a optimalizácii vašich logistických požiadaviek (napr. pri toku materiálu, správe vašej flotily alebo vášho skladového systému). Rovnako dôležité sú pre nás aj pracovné podmienky a úlohy vašich zamestnancov. Nato sme vytvorili rozsiahle školenia, do ktorých vkladáme všetky naše skúsenosti a kompetentnosť riešení. Siahajú od školení vodičov a vychystávania tovaru cez správny manažment batérií až po bezpečnostný tréning.

Na jedno sa vždy môžete spoľahnúť: Bez ohľadu na to, či ste malý alebo veľký podnik, spol. Jungheinrich vám dodá presne ten servisný produkt, ktorý potrebujete na svoj úspech. A to všade na svete v rovnakej špičkovej kvalite.

Ponuka servis

Riešenia podľa Vašich potrieb

Potrebujete vysokozdvižný vozík iba na krátky čas? Alebo ho skôr chcete na dlhodobé používanie? Chcete svoju vozíkovú flotilu prevádzkovať optimalizovane? Alebo máte záujem o na mieru šitú ponuku financovania? Na všetko ponúkame vhodné riešenie. Celkom podľa vašich potrieb.

Náš servisný prísľub

Iba originálny náhradný diel zaručuje záručný nárok vašej flotily. Originálny náhradný diel vám dodáme nočným zásielkovým servisom.

Zákaznícky servis s pridanou hodnotou

Výpadky a prestoje sú nepríjemné a predovšetkým drahé. Náš prémiový servis boduje rozmanitými službami a dokáže sa perfektne prispôsobiť vašim želaniam a potrebám. Tak môžete mať istotu, že bude vaša technika pracovať plynulo a spoľahlivo.

Vždy plná elektrická sila vášho vozíkového parku

Plná energia pre vašu skladovú logistiku: Jungheinrich ponúka perfektný servis vašich elektrických vysokozdvižných vozíkov. Servis batérií, náhradné batérie a servis nabíjačiek – udrží to vaše procesy neustále v pohybe, čo sa rozhodne oplatí. Všetky informácie nájdete tu. 

Je jedno kde a kedy – sme vždy pripravení konať

Značka Jungheinrich v sebe spája kompetentnosť výrobcu so skúsenosťami a expertízou poskytovateľa komplexných riešení. Od plánovania cez realizáciu až po servis a podporu našimi zamestnancami zákazníckeho servisu: My to spravíme! 

Údržba alebo opravy – nahláste ich cez aplikáciu!

Dopyty zákazníckemu servisu 24 hodín denne? Využite našu servisnú aplikáciu Jungheinrich!

Pre bezpečný sklad, kde nedochádza k nehodám

Od školení vodičov až po analýzu „SAFEwalk“: Jungheinrich ponúka rôzne servisné ponuky na zvýšenie bezpečnosti v sklade. Stredobodom pozornosti je zdravie vodičov. Všetky informácie o predchádzaní úrazom nájdete tu.

Hľadáte návod na obsluhu k svojmu vysokozdvižnému alebo paletovému vozíku Jungheinrich? Využite našu existujúcu funkciu vyhľadávania a nájdite vhodný návod na obsluhu k svojmu vysokozdvižnému vozíku alebo nabíjačke Jungheinrich.

Centrum náhradných dielov Kaltenkirchen

Stefan Brehm
Stefan Brehm
Riaditeľ Jungheinrich Service & Parts AG & Co. KG

„Prijímané zákazky spracúvame efektívnejšie, takže sa objednané náhradné diely rýchlejšie dostanú k našim zákazníkom.“

Máte otázky?