+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Použitie

Možnosti použitia

Či ide o rýchlu nakládku alebo vykládku tovaru, efektívnu prepravu, bezpečné naskladnenie, vyskladnenie alebo preskladnenie, príp. rýchle a presné vychystávanie – na všetky typy použití a intralogistických úloh má Jungheinrich pre vás to najvhodnejšie riešenie – a to z jednej ruky. Pritom máte na výber z množstva variantov vozíkov a voliteľnej výbavy. Každé skladové prostredie je totižto odlišné a pomocou individuálnych úprav možno často dosiahnuť výrazne vyššiu mieru efektivity a produktivity. Mimoriadne účinnou pákou optimalizácie vašich procesov je navyše využitie čiastočnej alebo plnej automatizácie, ktorú z pozície poskytovateľa systémových riešení inteligentnej intralogistiky ovládame ako nikto iný.

Zdvíhanie a stohovanie pre profíkov

Nakladanie a vykladanie, zdvíhanie a stohovanie: Ide sa na vec. Jungheinrich vám ponúka výkonné a energeticky úsporné vysokozdvižné a paletové vozíky na každé použitie. S množstvom voliteľných možností a variantov podľa vašich špeciálnych podmienok použitia.

Efektívny pohyb tovarov

Cenovo úsporná, energeticky efektívna a bezpečná: Tak musí v dnešných časoch fungovať preprava. Spol. Jungheinrich preto ponúka riešenia podľa potreby. Od manuálnych vozíkov, ťahačov a ťažných súprav až po autonómne prepravné systémy bez vodiča.

Optimálny stupeň využitia priestoru

Najlepšie možné plošné využitie, čo najrýchlejšie prepojenie predmetného tovaru a pracovného zadania – skladovanie je kľúčová časť logistického procesu. Jungheinrich vám ponúka rozsiahle portfólio vozíkov a systémov na efektívne uskladnenie: od manuálnych až po automatické.

Najlepšie výkony kompletizácie tovaru

Pri vychystávaní musí perfektne fungovať rozhranie medzi človekom a strojom. Takúto súhru podporuje spol. Jungheinrich širokým portfóliom produktov.

Máte otázky?