+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Vaše riešenia

Naše riešenia pre vás

Spoločnosť Jungheinrich je vedúcim poskytovateľom riešení týkajúcich sa akýchkoľvek tém v oblasti intralogistiky. Svojím rozsiahlym portfóliom manipulačnej techniky, logistických systémov a služieb dokážeme pre každého zákazníka vytvoriť optimálne riešenie, ktoré splní jeho požiadavky – pričom je celkom jedno, o aké odvetvie alebo aký veľký podnik ide. Našou silnou stránkou je plnenie individuálnych požiadaviek v oblasti skladových priestorov a rôznych odvetví. Správnym riešením je totižto vždy práve individuálne riešenie.

Riešenia šité na mieru vašim požiadavkám

Či maloobchod alebo veľkoobchod, logistika alebo priemysel – automobilový, potravinový, nápojový alebo farmaceutický. Jungheinrich disponuje odbornými vedomosťami vo všetkých odvetviach – a správnymi riešeniami z jednej ruky.

Široké portfólio na vsetky aplikacie

Či ide o rýchlu nakládku alebo vykládku tovaru, efektívnu prepravu, bezpečné naskladnenie, vyskladnenie alebo preskladnenie, príp. rýchle a presné vychystávanie – na všetky typy použití a intralogistických úloh má Jungheinrich pre vás to najvhodnejšie riešenie – a to z jednej ruky.

ÚSPEŠNÁ AUTOMATIZÁCIA

Úspešná automatizácia s tým správnym partnerom. Ako partner a expert pre automatizáciu naplánujeme a zrealizujeme logistický systém prispôsobený vašim potrebám, pomocou ktorého celkom automaticky zvýšite hospodárnosť svojho skladu.

BEZ KOMPROMISOV

Lítium-iónová technológia spôsobuje revolúciu v sektore intralogistiky a existuje mnoho presvedčivých dôvodov na prijatie lítium-iónových riešení od spoločnosti Jungheinrich. Zistite výhody tejto pokrokovej technológie.

Úspešní zákazníci hovoria sami za seba

Ako vedúci poskytovateľ systémových riešení v intralogistike ponúkame našim zákazníkom presne cielené produkty, riešenia a služby z jednej ruky. Nezávisle od odvetvia a veľkosti spoločnosti. Naše príklady dokazujú, ako veľmi nám záleží na úspechu a spokojnosti našich zákazníkov. 

Máte otázky?