+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage O nás

O nás

Spoločnosť Jungheinrich je popredným dodávateľom systémových riešení v intralogistike. Už viac ako 60 rokov sú pritom stredobodom pozornosti všetky otázky a želania našich zákazníkov.

V Slovenskej republike zriadil Jungheinrich samostatné zastúpenie v roku 1997 a na tunajšom je lídrom v manipulačnej a skladovej technike.
Jungheinrich Slovensko sa vyznačuje komplexnosťou riešení v oblasti skladového hospodárstva a širokou servisnou sieťou. Popri zázemí nadnárodnej spoločnosti ponúka detailnú znalosť lokálneho trhu a schopnosť odborne a rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov.

História spoločnosti
7. augusta 1953 položil Dr. Friedrich Jungheinrich so svojou malou dielňou a 30 zamestnancami v hamburskej mestskej časti Barmbek základný kameň tejto dnes už globálne úspešnej spoločnosti. V súčasnosti zamestnáva spoločnosť Jungheinrich viac ako 16 000 zamestnancov (viac ako 5 500 z nich v Nemecku) v 39 krajinách sveta, vďaka čomu vyvíja, realizuje, optimalizuje a servisuje najlepšie na mieru šité intralogistické riešenia. Na maximálne využitie zákazníkom.

Nato vám ponúkame naše kompletné produktové portfólio: od bežných vysokozdvižných vozíkov až po plnoautomatizované logistické systémy s inteligentnými softvérovými riešeniami, ktoré vzájomne prepájajú stroje, systémy a procesy – v sprievode inovatívnych a flexibilne kombinovateľných služieb servisu a financovania. Na najvyšší výkon pri prekládke tovaru a najefektívnejší tok materiálu.

Vďaka silnej sieti priameho predaja zloženej z 23 pobočiek a základní, ako aj viac ako 200 externých zamestnancov, ktorí pre vám vypracujú pre vás na mieru šité riešenie, vám dodáme všetko to, čo budete potrebovať. Kedykoľvek a kamkoľvek budete potrebovať. Všetko z jednej ruky. Všetko v najvyššej kvalite – vyrobené v Nemecku. Srdečne vás pozývame do ktorejkoľvek z týchto pobočiek, aby ste si vyskúšali testovaciu jazdu s vysokozdvižným vozíkom Jungheinrich. Dostupných je množstvo typov vysokozdvižných vozíkov.

Kvalita Jungheinrich sa však prejaví až po kúpe: Preto je vám k dispozícii až 1 100 technikov zákazníckeho servisu, ktorí sú dostupní v priemere každých 15 km od vášho miesta používania.

Najmodernejšie centrum náhradných dielov v obci Kaltenkirchen nachádzajúcej sa severne od Hamburgu zabezpečuje 24-hodinové dodávky náhradných dielov až 365 dní v roku.

Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý vám bude kreatívne, flexibilne a s orientáciou na riešenie stáť po boku v otázkach toku tovaru a materiálu vašej spoločnosti? Partnera, ktorý by okrem procesného poradenstva dokázal dodať aj vhodné vozíky a skladovú techniku, dokonca pre vás vypracovať a zrealizovať aj komplexné systémové riešenia? U nás nájdete všetko toto spoľahlivo a kompetentne z jednej ruky: Komplexnosť, dlhá životnosť a výhody priameho predaja sú nosnými piliermi našej spoločnosti.

Myslíme vizionársky, čelíme každej výzve a spoločne s vami hľadáme riešenia, ktoré sa budú optimálne hodiť pre vašu spoločnosť. Stavajte na našom know-how a našich viac ako 60-ročných skúsenostiach z pozície produkujúceho poskytovateľa služieb a poskytovateľa komplexných riešení v intralogistike. Na tomto základe dokážeme vašej firme ponúknuť povzbudivé a cielené impulzy, nadchnúť a inšpirovať vás a pomáhať vám rozvíjať vaše podnikanie.

Jungheinrich vo vašej blízkosti

Radi vám poradíme osobne aj priamo na mieste. Pomocou vyhľadávania pobočiek môžete nájsť najbližšiu pobočku v okolí, ako aj vhodného kontaktného partnera pre svoje záležitosti. Tešíme sa na vás!

Jasný postoj a dôsledné konanie majú budúcnosť

Svetom aj naším odvetvím hýbu témy, ako sú efektivita, lítiovo-iónová technológia, bezpečnosť, digitalizácia či automatizácia. K týmto témam zaujímame jasný postoj: Vyjadrovať sa môže iba ten, kto ponúka riešenia. Zistite, ako spol. Jungheinrich vníma a zaobchádza s aktuálnymi kompetenčnými témami.

Úspech je jedným z najnapínavejších odvetví sveta

Jungheinrich AG patrí k celosvetovo najúspešnejším spoločnostiam podnikajúcich v intralogistike. Ako špičkový zamestnávateľ v odvetví ponúka spoločnosť Jungheinrich skvelé perspektívy v množstve pracovných oblastí. 

Aktuálne zverejnené informácie a podujatia

Tu nájdete aktuálne informácie o spol. Jungheinrich a môžete si stiahnuť články a publikácie alebo nadviazať kontakt s naším tlačovým tímom.

zoznam kontaktov

Stage Dividendy

Call centrum

Stage Dividendy

Obchodné oddelenie

Stage Dividendy

Servis

Stage Dividendy

Logistické systémy

Stage Dividendy

Prenájom vozíkov

Stage Dividendy

Jazdené zariadenia

Máte otázky?