+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Skladovanie

Skladovanie – optimálne využívanie plôch

Najlepšie možné plošné využitie, čo najrýchlejšie prepojenie predmetného tovaru a pracovného zadania – skladovanie je kľúčová časť logistického procesu. Jungheinrich vám ponúka rozsiahle portfólio vozíkov, regálov a systémov na efektívne uskladnenie: od manuálnych až po automatické.

Optimálne skladovanie – znie to jednoducho, ide však o neustále zložitejší proces.

V časoch internetového obchodovania a globálnych logistických procesov sa musí naskladňovať a vyskladňovať neustále väčší produktový rozsah v stále kratších intervaloch. Časovo, nákladovo a priestorovo optimalizované skladovanie je preto neustále dôležitejším faktorom úspechu podnikov. 

Jungheinrich vám vďaka svojim viac ako 60-ročným skúsenostiam ponúka kompletnú paletu vysokozdvižných vozíkov, regálov a skladových systémov na uskladňovanie. Od jednoduchých elektrických ručne vedených vozíkov cez vysokoflexibilné vysokozdvižné vozíky s výsuvným zdvíhacím zariadením do priestorovo optimalizovaných skladových priestorov až po vysokoregálové zakladače EKX, ktoré sú našou jednotkou v skladoch s úzkymi uličkami. Od manuálnych až po čiastočné alebo plnoautomatizované skladové systémy a softvérové komponenty po kontrolu a riadenie vášho kompletného toku tovaru, a to od procesu naskladnenia až po vyskladnenie.

Regálové systémy: Kľúč k optimálnemu výkonu pri prekládke tovaru

Naše skladové systémy presviedčajú účelnou konštrukciou a optimálnym využitím priestoru. Ako paletový sklad, sklad drobných súčiastok alebo sklad s úzkymi uličkami. Manuálne alebo automatické. Vo všeobecnosti sú pre nás skladové systémy oveľa viac ako iba kov a oceľ. Regály sú chrbticou vášho skladu a kľúčom k optimálnej prekládke tovaru. Preto vám ponúkame komplexné naplánovanie skladu, ktoré chápe regálové systémy, manipulačnú techniku a automatizačné komponenty ako „tím pracujúci ruka v ruke“. Na uskladnenie paliet, zásobníkov, políc, kartónov až po dlhé tovary nájdete v spol. Jungheinrich rozsiahlu ponuku regálových a skladových systémov, plošinových konštrukcií a samonosných skladov, resp. síl. Aby ste boli čo najlepšie vyzbrojení na výzvy budúcnosti a mohli svoj sklad kedykoľvek optimalizovať.

Máte otázky?