+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Logistika

Logistika

V časoch globalizovanej logistiky sa stal štandardom nákladovo efektívny outsourcing služieb. Podporujeme vás rozsiahlym portfóliom na optimalizáciu vašich tovarových a dodávateľských reťazcov, až po presné automatizované riešenia.

Jeden sklad, 600 ton oceľových regálov

Spoločnosť Migros Verteilbetrieb Neuendorf AG prevádzkuje najmodernejší nepotravinársky sklad na prípravu a dopĺňanie tovaru. Zásobuje celú podnikovú skupinu Migros. Srdcom tohto skladu sú naše paletové regály a vysokozdvižné vozíky.

Optimalizovaný výkon vykládky

Moderné riešenie intralogistiky spoločnosti GLX Global Logistic Service eliminuje kapacitné obmedzenia a výrazne zvyšuje skladovaciu kapacitu.

Bezpečné procesy, jednoduchá integrácia

Logistická spoločnosť Wahl & Co so sídlom v Bielefelde si pri výstavbe nového vysokoregálového skladu vybrala našu odbornú expertízu. Sme hrdí na vysokú kvalitu našich vysokozdvižných vozíkov a ich jednoduchú integráciu do existujúceho IT systému.

Poskytovateľ služieb Rudolph Logistik

Spoločnosť Rudolph Logistik realizuje komplexné logistické riešenia v rôznych priemyselných odvetviach. Ich procesy boli optimalizované vďaka použitiu našich automatických dopravných systémov.

Robustný vozový park pre efektívny tok materiálu

20-hektárové logistické centrum vo vlastníctve spoločnosti pfenning logistics GmbH z Heddesheimu sa spolieha na naše vysokozdvižné vozíky. Ich impozantná flotila 88 vysokozdvižných vozíkov je vďaka rekuperácii energie mimoriadne efektívna.

Vjazdový regálový systém na mieru

Nový sklad Kuehne + Nagel na Slovensku potreboval riešenie na mieru s rýchlou návratnosťou. Nová flotila Jungheinrich efektívnych vozíkov a vjazdových paletových regálov dodaná načas nezvýšila iba výkon ale taktiež zabezpečila pre Kuehne + Nagel začať prevádzku bez oneskorení.

Všetko na bezchybné procesy využiteľné aj v budúcnosti

Neustále kratšie dodacie lehoty, väčší tlak na ceny, neustále komplexnejšie distribučné požiadavky – logistika stojí pred náročnými výzvami. Rok čo rok sa musia v odvetví hľadať nové potenciály úspory, aby bolo možné obstáť v konkurencii globalizovaného sveta. Pomôžeme vás vybaviť sa aj do budúcnosti. 

Pomôžeme vám zaviesť nákladovo efektívne, časovo úsporné a flexibilné procesy. Vždy za predpokladu toho najplynulejšieho a bezchybného logistického procesu, ktorý do popredia neustále kladie prvok bezpečnosti vašich zamestnancov. Naša výkonná IT infraštruktúra vám zaručuje efektivitu a prehľadnosť, napr. pri bezchybnom sledovaní zásielok.

Musíte sa vysporiadať s najrôznejšími nosičmi nákladu a stúpajúcou rozmanitosťou produktov? Ponúkame vám aj všetkým partnerom z oblasti logistiky vždy na mieru šité riešenia, pričom sme vám kedykoľvek k dispozícii vďaka našej hustej servisnej sieti.

Od automatizácie až po úsporu energie

Logistika má mnoho stránok, pričom sa vyznačuje aj riešeniami špecifickými pre dané odvetvie. Aj preto je paleta technologických a procesných riešení takmer nevyčerpateľná. Pre niektorých zákazníkov zaručujú optimálne využitie priestoru a rýchle vyhľadanie tovaru napr. naše vysokoregálové sklady alebo sklady s úzkymi uličkami. Pre iných zákazníkov z oblasti logistiky predstavujú cestu k úspechu naše automatické sklady drobných súčiastok. V kombinácii s naším systémom Warehouse Management System (WMS) a IT riešeniami využiteľnými aj v budúcnosti možno (čiastočne) automatizovať mnoho procesov. 

Tak môžete svoju logistiku neustále udržiavať v chode aj s minimálnym využitím personálu – nákladovo úspornejšie a bezpečnejšie ako predtým, no zároveň stále maximálne efektívne. Pri optimalizácii procesov vám pomôžu aj naše výkonné, v prípade potreby plne elektrifikované vysokozdvižné vozíky s našimi prepravnými systémami bez vodiča (FTS). To všetko robíme preto, aby sme vaše procesy pripravili na budúcnosť v súlade s konceptom Logistics 4.0: hospodárne, bezpečne a maximálne efektívne.

Regály na jungheinrich profishop

Máte otázky?