Stage Logistika

Logistika

V časoch globalizovanej logistiky sa stal štandardom nákladovo efektívny outsourcing služieb. Podporujeme vás rozsiahlym portfóliom na optimalizáciu vašich tovarových a dodávateľských reťazcov, až po presné automatizačné riešenia.

Vjazdový regálový systém na mieru

Nový sklad Kuehne + Nagel na Slovensku potreboval riešenie na mieru s rýchlou návratnosťou. Nová flotila Jungheinrich efektívnych vozíkov a vjazdových paletových regálov dodaná načas nezvýšila iba výkon ale taktiež zabezpečila pre Kuehne + Nagel začať prevádzku bez oneskorení.

Bezpečné procesy, jednoduchá integrácia

Logistická spoločnosť Wahl & Co so sídlom v Bielefelde si pri výstavbe nového vysokoregálového skladu vybrala našu odbornú expertízu. Sme hrdí na vysokú kvalitu našich vysokozdvižných vozíkov a ich jednoduchú integráciu do existujúceho IT systému.

Poskytovateľ služieb Rudolph Logistik

Spoločnosť Rudolph Logistik realizuje komplexné logistické riešenia v rôznych priemyselných odvetviach. Ich procesy boli optimalizované vďaka použitiu našich bezobslužných dopravných systémov.

Optimalizovaný výkon vykládky

Moderné riešenie intralogistiky spoločnosti GLX Global Logistic Service eliminuje kapacitné obmedzenia a výrazne zvyšuje skladovaciu kapacitu.

Robustný vozový park pre efektívny tok materiálu

20-hektárové logistické centrum vo vlastníctve spoločnosti pfenning logistics GmbH z Heddesheimu sa spolieha na naše vysokozdvižné vozíky. Ich impozantná flotila 88 vysokozdvižných vozíkov je vďaka rekuperácii energie mimoriadne efektívna.

Jeden sklad, 600 ton oceľových regálov

Spoločnosť Migros Verteilbetrieb Neuendorf AG prevádzkuje najmodernejší nepotravinársky sklad na prípravu a dopĺňanie tovaru. Zásobuje celú podnikovú skupinu Migros. Srdcom tohto skladu sú naše paletové regály a vysokozdvižné vozíky.

Všetko na bezchybné procesy využiteľné aj v budúcnosti

Neustále kratšie dodacie lehoty, väčší tlak na ceny, neustále komplexnejšie distribučné požiadavky – logistika stojí pred náročnými výzvami. Rok čo rok sa musia v odvetví hľadať nové potenciály úspory, aby bolo možné obstáť v konkurencii globalizovaného sveta. Pomôžeme vás vybaviť sa aj do budúcnosti.

Pomôžeme vám zaviesť nákladovo efektívne, časovo úsporné a flexibilné procesy. Vždy za predpokladu toho najplynulejšieho a najbezchybnejšieho logistického procesu, ktorý do popredia neustále kladie prvok bezpečnosti vašich zamestnancov. Naša výkonná IT infraštruktúra vám zaručuje efektivitu a prehľadnosť, napr. pri bezchybnom sledovaní zásielok.

Musíte sa vysporiadať s najrôznejšími nosičmi nákladu a stúpajúcou rozmanitosťou produktov? Ponúkame vám aj všetkým partnerom z oblasti logistiky vždy na mieru šité riešenia, pričom sme vám kedykoľvek k dispozícii vďaka našej hustej servisnej sieti.

Od automatizácie až po úsporu energie

Logistika má mnoho stránok, pričom sa vyznačuje aj riešeniami špecifickými pre dané odvetvie. Aj preto je paleta technologických a procesných riešení takmer nevyčerpateľná. Pre niektorých zákazníkov zaručujú optimálne využitie priestoru a rýchle vyhľadanie tovaru napr. naše vysokoregálové sklady alebo sklady s úzkymi uličkami. Pre iných zákazníkov z oblasti logistiky predstavujú cestu k úspechu naše automatické sklady drobných súčiastok. V kombinácii s naším systémom Warehouse Management System (WMS) a IT riešeniami využiteľnými aj v budúcnosti možno (čiastočne) automatizovať mnoho procesov. 

Tak môžete svoju logistiku neustále udržiavať v chode aj s minimálnym využitím personálu – nákladovo úspornejšie a bezpečnejšie ako predtým, no zároveň stále maximálne efektívne. Pri optimalizácii procesov vám pomôžu aj naše výkonné, v prípade potreby plne elektrifikované vysokozdvižné vozíky s našimi prepravnými systémami bez vodiča (FTS). To všetko robíme preto, aby sme vaše procesy pripravili na budúcnosť v súlade s konceptom Logistics 4.0: hospodárne, bezpečne a maximálne efektívne.

Regály na jungheinrich profishop

Máte otázky?