+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Priemysel

Priemysel

So spol. Jungheinrich budete v odvetviach, ako je spracúvanie kovov, ťažký priemysel alebo strojárstvo najlepšie vybavení na výzvy Industry 4.0. Od ručne vedených vozíkov a ťažných súprav na procesne bezpečné zásobovanie materiálom až po prepravné systémy bez vodiča a rozsiahle digitálne prepojenie.

Spoločne dokážeme čokoľvek

Elektronika na vzostupe: Popredný výrobca káblov PSZ electronic z Horného Falcka s novým poloautomatickým skladom s úzkymi uličkami a systémom Jungheinrich WMS série 2 pokračuje v dynamickom raste.

Digitalizácia manuálneho skladu v Gasser

Skladové procesy rakúskeho poskytovateľa služieb v oblasti spracovania kovov, Gasser GmbH, fungujú ako hodinky – vďaka nášmu systému WMS.

warehouseNAVIGATION pre jasnú štruktúru

Moderné výrobné zariadenie spoločnosti Eppendorf Zentrifugen v Lipsku prináša vyššiu efektivitu skladu a eliminuje zbytočné vyhľadávanie položiek.

Holistické plánovanie skladu pre Internorm

Regálový systém na mieru umožňuje spoločnosti Internorm v Damme rozšíriť kapacitu o približne 4 000 paletových pozícií s kvalitnými plastovými výrobkami.

Automatický vozík presúva materiály autonómne

Spoločnosť ThyssenKrupp automatizovala svoju internú prepravu automatickými vozíkmi (AGV-S). Systém premiestňuje koľajové diely schodiskových výťahov medzi jednotlivými pracovnými stanicami. Kľúčovými rozhodujúcimi faktormi boli optimálna flexibilita a minimálne nároky na priestor.

Unikátne riešenie pre unikátne produkty

Pre nadnárodné spoločnosti je nesmierne dôležité spoľahlivé zásobovanie surovinami, komponentmi a kovaniami. Pre vývoj inovatívnych riešení pre populárneho výrobcu nábytku je voľba spoľahlivého dodávateľa kľúčová, to platí aj v oblasti skladovania.

Industry 4.0: Prepojenie šetrí čas a peniaze

Vízia stratégie Industry 4.0 popisuje prelomovú zmenu v priemyselnej výrobe až po flexibilné štruktúry s autonómnymi, samostatne sa riadiacimi jednotkami. Pritom budú rozhodujúcu úlohu zohrávať automatizované a prepojené intralogistické riešenia, ako napríklad prepravné systémy bez vodiča (FTS) alebo inteligentný softvér ako Jungheinrich Warehouse Management System (WMS).

Rozsiahlemu systémovému prepojeniu na všetkých úrovniach sa nedá vyhnúť. To je jasné už teraz – a to nezávisle od odvetvia. Prepojenie je pritom rovnako atraktívnym riešením pre malé, stredne veľké, ako aj veľké podniky, ktoré chcú svoje procesy často automatizovať po krokoch. Ste pripravení na koncept Industry 4.0? Chcete na cestu k nemu vykročiť správnou nohou? V tom prípade budete u nás, priekopníka s najlepšími odbornými znalosťami, na správnej adrese. Zákazníkom ponúkame na mieru šité priemyselné riešenia z jednej ruky – je jedno, či podnikáte v kovospracujúcom alebo ťažkom priemysle, príp. v strojárstve.

Optimalizácia a automatizácia: Vaša cesta k dosiahnutiu konceptu Industry 4.0 

Neustále viac priemyselných podnikov chce plne využiť optimalizačné potenciály formou automatizácie ich toku materiálu na základe prepravných systémov bez vodiča. Zvlášť pri štandardizovaných rutinných úlohách vám použitie systému FTS ušetrí čas a náklady a zmenší prepravné škody. Navyše budete profitovať z efektívnych a procesne bezpečných prepravných postupov a krátkej doby implementácie. 

Žiadne starosti: Pritom nebudete mať vo svojom sklade žiadne problémy s niekoľkotýždňovými prestavbami – už v priebehu krátkeho času budete mať vlastnú (čiastočnú) automatizáciu. A už čoskoro uvidíte, že sa vám investície do našich inteligentných aplikácii Industry 4.0 mnohonásobne oplatia: Vďaka pokrokom v komunikácii, navigácii aj bezpečnostnej technike sú systémy FTS neúnavne flexibilne použiteľné aj v zmiešanej prevádzke s manuálnymi vozíkmi.

Pomocou viacnásobne oceneného logistického rozhrania sa navyše podarilo vytvoriť rozhranie medzi skladovou technikou a naším systémom Warehouse Management System Jungheinrich WMS. Logistické rozhranie napríklad odosiela jazdné úlohy zo systému WMS do systému FTS a po dokončení úlohy odošle spätné hlásenie systému WMS. Tak zdokonalíte svoje skladové procesy v kovospracujúcom alebo ťažkom priemysle, ako aj strojárstve.

Vychystávanie na Jungheinrich Profishop

Máte otázky?