+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Li-ION

Lítiovo-iónová technológia od značky Jungheinrich

Lítiovo-iónová technológia prináša revolúciu do sektora intralogistiky a existuje mnoho presvedčivých dôvodov, prečo si osvojiť lítiovo-iónové riešenia od spoločnosti Jungheinrich. Ako popredný dodávateľ lítiovo-iónových riešení vám jednoducho umožníme využívať výhody, ktoré so sebou prináša táto pokroková technológia. Naše komplexné riešenia, najmodernejšie technológie a plne integrované služby v kombinácii s rozsiahlym sortimentom produktov  vám pomôžu byť efektívnejšími a úspešnejšími v podnikaní – s nami nemusíte robiť žiadne kompromisy.


My nerobíme žiadne kompromisy a rovnako ich nemusíte robiť ani vy.

Komplexné poradenstvo. Bez kompromisov..

Radi by sme vám ponúkli optimálne lítiovo-iónové riešenia, pričom sľubujeme, že pri plánovaní a realizácii projektu nebudeme robiť žiadne kompromisy – dostanete presne to, čo potrebujete. Naši špecializovaní poradcovia a odborníci na energetiku pri vás budú stáť od začiatku až do konca a poskytnú vám individuálne poradenstvo v každej fáze projektu, či už pôjde o modernizáciu jednotlivých vozíkov, obnovu flotily, alebo prenájom zariadení.

 • priekopník v oblasti elektromobility už 65 rokov
 • viac ako 10 rokov skúseností v oblasti lítiovo-iónovej technológie
 • viac ako 60 000 nainštalovaných lítiovo-iónových batérií
 • najviac lítiovo-iónových priemyselných vozíkov v prevádzke po celom svete
 • komplexné riešenia od jedného dodávateľa
 • tie najlepšie lítiovo-iónové riešenia, šité na mieru vašim potrebám

Nerobte žiadne kompromisy a vyberte si komplexné riešenia od skúseného odborného partnera, ktorý rozumie vášmu podnikaniu.

No Compromises Benefit Motiv 1


Najmodernejšie technológie. Bez kompromisov.

Spolupráca so spoločnosťou Jungheinrich znamená, že budete mať k dispozícii naše viac ako 10-ročné skúsenosti v oblasti lítiovo-iónových riešení spolu s najmodernejšou technológiou a zárukou špičkovej kvality. Vďaka vlastnému výskumu a vývoju vám môžeme ponúknuť jedinečný integrovaný systém, v ktorom sú lítiovo-iónové batérie, nabíjačky a vozíky navzájom optimálne koordinované.

 • spoľahlivo vysoký výkon aj v nie úplne nabitom stave
 • batérie nevyžadujú žiadnu starostlivosť a odpadajú náklady na údržbu či infraštruktúru
 • nie sú potrebné špeciálne nabíjacie miestnosti s vetraním
 • o 21 % nižšie emisie CO2 v porovnaní s oloveno-kyselinovými batériami
 • trikrát dlhšia výdrž ako bežné energetické batérie
 • nižšie celkové náklady ako oloveno-kyselinová alternatíva
 • rýchle nabíjanie a medzinabíjanie počas prestávok alebo prestojov znamená nepretržitú dostupnosť vozíka
 • pri medzinabíjaní v trvaní iba 30 minút sa batéria nabije na 50 % svojej kapacity, za 80 minút sa nabije úplne
 • bezpečná prevádzka, nabíjanie a preprava

Ďalšou inováciou je naša nová séria priemyselných vozíkov s integrovanou lítiovo-iónovou batériou. Dizajn vozíka a technológia batérií umožňujú ešte efektívnejšiu a účinnejšiu koordináciu s batériou, čím sa dosahujú kompaktnejšie rozmery a vyššia manévrovateľnosť.

No Compromises Benefit Motiv 2


Komplexné riešenia. Bez kompromisov.

Efektivita je všetko – to platí aj pri prispôsobovaní flotily a z tohto dôvodu chceme, aby bol váš prechod na lítiovo-iónovú technológiu čo najjednoduchší, najtransparentnejší a koordinovaný z jedného zdroja bez komplikovanej komunikácie s množstvom rôznych dodávateľov. Bez kompromisov.

Ak chcete modernizovať jednotlivé vozíky, obnoviť flotilu, potrebujete úplne novú nabíjaciu infraštruktúru alebo iba prenájom vozíkov, ako jediný dodávateľ komplexných lítiovo-iónových technológií budeme vždy pracovať na tom, aby sme vám dodali to najlepšie riešenie. Pri vašom projekte poskytujeme neustálu podporu od plánovania až po implementáciu a vďaka nášmu servisu batérií a nabíjačiek, ako aj popredajným službám sme vám dlhodobo k dispozícii.

Pri ľubovoľnej implementácii lítiovo-iónových batérií  so spoločnosťou Jungheinrich ste vždy v bezpečí.

No Compromises Benefit Motiv 3


Najvyššie výkony. Bez kompromisov..

Dôvera je dobrá, ale záruka ešte lepšia, najmä ak ide o investície do vlastného podniku. Nechcete robiť kompromisy a chcete si byť istí, že sa na technológie svojho partnera môžete spoľahnúť na 100 percent – a presne to vám ponúka spoločnosti Jungheinrich. Poskytneme vám nielen sofistikovanú, kvalitnú a spoľahlivú technológiu, ale aj pocit istoty a pokoja.

Osemročná záruka „Jungheinrich Li-ion Guarantee Plus“ vám dáva dlhodobý prísľub výkonu našich lítiovo-iónových batérií, aby ste sa mohli v pokoji sústrediť na to, čo je najdôležitejšie – vašu prácu.

No Compromises Benefit Motiv 4


Content Lítiovo-iónová technológia + logo 5 rokov
Bez kompromisov.

So zárukou Jungheinrich Li-ion Guarantee Plus vám dávame dlhodobý prísľub výkonu až 8 rokov na naše vysokokvalitné lítium-iónové batérie.


Nekompromisne spokojní zákazníci..

Chceme vás presvedčiť svojimi skutkami, nie slovami. Slová a hodnotenia prenechávame našim zákazníkom.

Picture Zitat Referenz Noerpel
Sebastian Allert
Vedúci projektového tímu logistiky, C.E. Noerpel Logistik GmbH & Co KG

"Vďaka Li-ion technológii dosahujeme väčšiu flexibilitu a oveľa predvídateľnejšiu dostupnosť flotily."

Aj vy by ste chceli nekompromisný prístup?

Pridajte sa aj vy k našim spokojným zákazníkom a vyberte si lítiovo-iónové riešenia od spoločnosti Jungheinrich. Zverte sa do našich rúk a pripravte svoju spoločnosť na budúcnosť už teraz – s nekompromisnými lítiovo-iónovými riešeniami.


Špičková lítium-iónová technológia pre nás znamená aj to, že vám ponúkame ten správny lítium-iónový priemyselný vozík pre každú prácu.

Naše lítium-iónové batérie v kombinácii s našimi nabíjacími systémami zaručujú extrémne dlhú životnosť a maximálny výkon bez straty energie.


ZOBRAZIŤ MENEJ

Prejdite na lítiovo-iónovú technológiu od spoločnosti Jungheinrich už teraz.

Stage Dividendy

Obchodné oddelenie

Kontaktujte nás

Máte otázky?