+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Profishop SK
Nakupujte pohodlne online cez e-shop Profishop
Online nákup
Zobraziť viac

Jungheinrich PROFISHOP

Internetový obchod Jungheinrich PROFISHOP ponúka vybrané produkty z prémiového radu Jungheinrich spolu s našimi tradičnými výrobkami značky Ameise®, ktoré sú exkluzívne pre spoločnosť Jungheinrich.


S viac ako 5 000 produktmi, ktoré sú k dispozícii na nákup online - a rýchle, bezplatné doručenie na Slovensko - jednoducho postupujte podľa odkazov nižšie a nájdite všetko, čo potrebujete pre svoj sklad alebo pracovisko.

Prečo nakupovať u nás?

Aktuálna ponuka našich produktov

Preprava tovaru z bodu A do B

Prezrite si náš sortiment ručne vedených paletových vozíkov, ktoré sú k dispozícii s rôznymi rozmermi vidlice a konfiguráciami kolies, aby vyhovovali vašim potrebám. PROFISHOP má všetko - vrátane nerezových paletových vozíkov, paletových vozíkov s váhami a nožnicových zdvíhacích vozíkov.

Preprava tovaru bez námahy

Eliminujte námahu svojich zamestnancov a investujte do elektrického paletového vozíka. Vďaka rôznym nosnostiam, rozmerom vidlíc a dokonca najnovšej dostupnej lítium-iónovej technológii má PROFISHOP pre vás správne riešenie.

Preprava, zdvíhanie a skladovanie tovaru

Potrebujete zdvíhať alebo zakladať paletovaný tovar? Potom potrebujete paletový zdvíhač alebo stohovač. K dispozícii s hydraulickým alebo plne elektrickým zdvihom, stačí si vybrať požadovanú nosnosť a výšku zdvihu a pridať do Vášho online nákupného košíka PROFISHOP.

Pracujte v pohodlnej výške

Nožnicové zdvíhacie stoly sú zdvíhacie plošiny dostupné buď s kolesami alebo ako stacionárne zariadenie. V obchode Jungheinrich  PROFISHOP má tiež hydraulické alebo elektrické varianty a ponúka celý rad nosností, ktoré vyhovujú vašej prevádzke.

Preprava nepaletovaného tovaru

V Jungheinrich PROFISHOP sa nezaoberáme len presunom tovaru na paletách. Môžete si tiež vybrať z radu prepravných vozíkov, prepravných vriec, prepravných valčekov, dopravníkových stolov, nakladacích rámp a zdvíhačov sudov.

Pre sklady, dielne alebo kancelárie

Optimalizujte svoj skladovací priestor pomocou regálov, paletových  regálov, konzolových regálov a dokonca aj malých skladovacích kontajnerov, ktoré sú k dispozícii na nákup online.

Vybavenie pre Vašu prevádzku

Zariaďte svoj sklad! Spoločnosť Jungheinrich  PROFISHOP vám môže pomôcť so všetkým,  od vozíku na náradie, cez dielenský nábytok až po prepravné a baliace zariadenia.

Udržiavajte vaše pracovisko čisté a upratané

Potrebujete skladový zametač, odpadkový kôš alebo recyklačný kontajner, ktorý vám pomôže udržať vaše pracovisko čisté a upratané? Alebo  zimné potreby, aby vaše vonkajšie priestory a parkovanie boli v  bezpečí a plne funkčné v zlom počasí?

Organizácia kancelárie

Udržujte svoju kanceláriu dobre organizovanú s naším sortimentom kancelárskych potrieb PROFISHOP - s produktmi  od  kancelárskeho nábytku až po nástenné plánovače a brožúrové regály.

Profishop produkty

Máte otázky?