+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Akcia Profishop jul az august 2022
Akcia platí od 1.7. do 31.12.2022
Akcia na vysokozdvižné elektrické vozíky...
Zobraziť viac

Jungheinrich PROFISHOP

Internetový obchod Jungheinrich PROFISHOP ponúka vybrané produkty z prémiového radu Jungheinrich spolu s našimi tradičnými výrobkami značky Ameise®, ktoré sú exkluzívne pre spoločnosť Jungheinrich.


S viac ako 5 000 produktmi, ktoré sú k dispozícii na nákup online - a rýchle, bezplatné doručenie na Slovensko - jednoducho postupujte podľa odkazov nižšie a nájdite všetko, čo potrebujete pre svoj sklad alebo pracovisko.

Prečo nakupovať u nás?

Aktuálna ponuka našich produktov

Preprava tovaru z bodu A do B

Prezrite si náš sortiment ručne vedených paletových vozíkov, ktoré sú k dispozícii s rôznymi rozmermi vidlice a konfiguráciami kolies, aby vyhovovali vašim potrebám. PROFISHOP má všetko - vrátane nerezových paletových vozíkov, paletových vozíkov s váhami a nožnicových zdvíhacích vozíkov.

Preprava tovaru bez námahy

Eliminujte námahu svojich zamestnancov a investujte do elektrického paletového vozíka. Vďaka rôznym nosnostiam, rozmerom vidlíc a dokonca najnovšej dostupnej lítium-iónovej technológii má PROFISHOP pre vás správne riešenie.

Preprava, zdvíhanie a skladovanie tovaru

Potrebujete zdvíhať alebo zakladať paletovaný tovar? Potom potrebujete paletový zdvíhač alebo stohovač. K dispozícii s hydraulickým alebo plne elektrickým zdvihom, stačí si vybrať požadovanú nosnosť a výšku zdvihu a pridať do Vášho online nákupného košíka PROFISHOP.

Pracujte v pohodlnej výške

Nožnicové zdvíhacie stoly sú zdvíhacie plošiny dostupné buď s kolesami alebo ako stacionárne zariadenie. V obchode Jungheinrich  PROFISHOP má tiež hydraulické alebo elektrické varianty a ponúka celý rad nosností, ktoré vyhovujú vašej prevádzke.

Preprava nepaletovaného tovaru

V Jungheinrich PROFISHOP sa nezaoberáme len presunom tovaru na paletách. Môžete si tiež vybrať z radu prepravných vozíkov, prepravných vriec, prepravných valčekov, dopravníkových stolov, nakladacích rámp a zdvíhačov sudov.

Pre sklady, dielne alebo kancelárie

Optimalizujte svoj skladovací priestor pomocou regálov, paletových  regálov, konzolových regálov a dokonca aj malých skladovacích kontajnerov, ktoré sú k dispozícii na nákup online.

Vybavenie pre Vašu prevádzku

Zariaďte svoj sklad! Spoločnosť Jungheinrich  PROFISHOP vám môže pomôcť so všetkým,  od vozíku na náradie, cez dielenský nábytok až po prepravné a baliace zariadenia.

Udržiavajte vaše pracovisko čisté a upratané

Potrebujete skladový zametač, odpadkový kôš alebo recyklačný kontajner, ktorý vám pomôže udržať vaše pracovisko čisté a upratané? Alebo  zimné potreby, aby vaše vonkajšie priestory a parkovanie boli v  bezpečí a plne funkčné v zlom počasí?

Organizácia kancelárie

Udržujte svoju kanceláriu dobre organizovanú s naším sortimentom kancelárskych potrieb PROFISHOP - s produktmi  od  kancelárskeho nábytku až po nástenné plánovače a brožúrové regály.

Profishop produkty

Máte otázky?