+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Maloobchod a veľkoobchod

Maloobchod a veľkoobchod

Vysoké tempo a flexibilita pri optimálnej efektivite nákladov sú základné požiadavky na logistické procesy v maloobchode aj veľkoobchode. Predovšetkým rozkvet internetového obchodovania si vyžaduje inteligentné riešenia pre každého zákazníka. A ide doslova o každú minútu.

Keller & Kalmbach

Spoločnosť Keller & Kalmbach je jedným z popredných poskytovateľov služieb v oblasti manažmentu C-dielov. Pre túto spoločnosť so sídlom v Mníchove sme vybudovali a rozšírili centrálny sklad v Hilpoltsteine.

Odolnosť voči zemetraseniu a efektivita

Spoločnosť Birner je najväčším predajcom náhradných dielov pre automobily v Rakúsku. Súčasťou novej logistickej stratégie bol aj distribučný sklad. Nachádza sa však v tektonickom pásme 4. Predložili sme im impozantný moderný koncept. Skladom viac nič nedokáže otriasť.

Svet sa točí rýchlejšie – vaše tovary tiež.

Naši maloobchodní aj veľkoobchodní zákazníci očakávajú na pozadí narastajúceho online obchodovania dve veci: zrýchlené intralogistické procesy v rámci neustále kratších dodacích lehôt či lehôt na vrátenie tovaru. Dodatočná škálovateľnosť pri sezónnych alebo akčných predajných špičkách. Obe spoločne si vyžadujú najvyššiu mieru elasticity skladových procesov a hi-tech služby pri vychystávaní.

Hľadáte komplexné a škálovateľné riešenie? Jedno distribučné centrum typu Omni-Channeling pre všetky prijímané typy zákaziek? V tom prípade budete u nás s našimi na mieru šitými logistickými riešeniami pre maloobchod aj veľkoobchod na správnom mieste.

Intralogistics 4.0 – so značkou Jungheinrich predbehnete konkurenciu.

V časoch Logistics 4.0 vám ponúkame komplexné riešenie, ktorého hnacím mozgom je náš systém skladového manažmentu Jungheinrich WMS. Utvára všetky procesy, od príjmu tovaru až po jeho výdaj, pričom dokáže akoby mávnutím čarovného prútika riadiť napr. (čiastočne) automatizovaný sklad s úzkymi uličkami pomocou prepravných systémov bez vodiča. To vám ušetrí čas aj peniaze.

Ďalšie výhody našich logistických riešení vyvinutých špeciálne pre maloobchod a veľkoobchod: príprava plných a zmiešaných paliet s vysokými otáčkami, zohľadnenie dodávok doručovaných v ten istý alebo nasledujúci deň, prípadne profesionálna manipulácia pri vysokej miere vrátených tovarov. Naše ergonomické vychystávacie riešenia navyše zabezpečujú optimálne využitie priestoru a vyššiu bezpečnosť vo vašom sklade. 

Naša ponuka je doplnená o širokú paletu výkonných a energeticky efektívnych ručne vedených paletových vozíkov a vidlicových vysokozdvižných vozíkov. Inovatívny vysokoregálový zakladač EKX 516 je napríklad veľmi odolný na nerovných povrchoch a do výkonu pri prekládke tovaru vo vašom sklade s úzkymi uličkami vnesie vyššiu mieru bezpečnosti. Samozrejme že v časoch environmentálnej logistiky ponúkame všetky naše vysokozdvižné vozíky aj v kombinácii s inovatívnou lítiovo-iónovou technológiou – na ešte lepší výkon a efektivitu. To všetko, aby ste v maloobchode aj veľkoobchode mohli konať a postupovať ešte rýchlejšie.


Vychystávanie na Jungheinrich Profishop

Máte otázky?