+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Potraviny a nápoje

Potravinový a nápojový priemysel

V potravinovom a nápojovom priemysle sú rozhodujúcimi faktormi logistických procesov rýchlosť, flexibilita a hygiena. Aby ste mohli potraviny, nápoje alebo krmivá vyrábať načas a distribuovať efektívne, ponúkame intralogistické riešenia plniace akékoľvek potreby vhodné pre všetky veľkosti podnikov: od manuálnych paletových vozíkov až po automatizovaný systém.

AVO, špecialista na koreniny

Chute a technológie sú tajomstvom úspechu spoločnosti AVO, špecialistu na koreniny. Spoločnosť investovala do našich automatických vozíkov s cieľom dosiahnuť zvýšenú flexibilitu, efektívnosť a vynikajúcu kvalitu služieb.

Ekologicky koncipovaný sklad

Ochrana životného prostredia je pre švajčiarsku spoločnosť dôležitá – od výberu prírodných surovín cez výrobu až po logistiku. Centrálny sklad je vybudovaný z hliny. Procesy sú pokiaľ možno čo najšetrnejšie k životnému prostrediu.

Kompletné riešenie skladu spoločnosti Arla Foods

Spoločnosť Arla Foods je jedným z najväčších mliekárenských družstiev na svete. Kompaktný skladový systém v tomto dánskom sklade v Holstebre zabezpečuje efektívne využitie všetkých dostupných priestorov.

Efektívnejší vďaka kompaktným systémom skladovania

Na 25 miliónov kilogramov strúhanky vyrábanej každý rok holandskou spoločnosťou ECS Paneermeel jednoducho už nebolo dosť miesta. Nám sa však podarilo zabezpečiť potrebný skladovací priestor a tiež zvýšiť efektivitu so systémom v variabilnou hĺbkou zakladania tovaru.

Stavajte na odbornosti: Riešenia pre náročných

Potravinársky priemysel v oblastiach potravín, nápojov a krmív je jedným z najväčších trhových segmentov logistiky. A tá je veru náročná. Výkonná potravinárska logistika, ako sme ju vyvinuli z pozície jedného z najskúsenejších a najinovatívnejších poskytovateľov logistických a intralogistických riešení, stavia pri tvorbe potravinových reťazcov na plynulé informačné a dodávateľské reťazce, inovatívne technológie a najvyššiu kvalitu služieb. 

Akú máte agendu: Chcete optimálne vyčerpať digitalizačné potenciály? Staviate na prepojenie, transparentnosť a maximálne efektívne skladové procesy? Chcete vedieť, ako dokáže dať internet krídla vašim obchodným modelom? Odpovede dokážu už dnes poskytnúť proces automatizácie a maximálna rýchlosť. Nato vám poskytujeme individuálne konfigurovateľné, efektívne a flexibilné skladové a vychystávacie riešenia. A to pre prevádzky všetkých veľkostí. V prípade potreby dokonca riadené plnoautomaticky a inteligentne naším systémom Warehouse Management System Jungheinrich WMS. Je jedno, čo si vyberiete, získate 100-percentnú hygienu, čistotu a bezpečnosť. Všetko z jednej ruky. 

Jeden obchod na všetko: Kompletné riešenia od lídra v oblasti technológií.

Špeciálne riešenia pre automatické sklady drobných súčiastok (AKL) poskytujú rýchly a priamy prístup k drobným potravinárskym súčiastkam, zatiaľ čo samostatne jazdiace elektrické vysokozdvižné vozíky v paletovom regáli okrem optimálneho využitia priestoru zaručujú aj výraznú časovú úsporu. To isté platí aj pre chladiarenské netrvanlivé potraviny, kde možno vďaka regálovým systémom Jungheinrich využiť každý štvorcový meter. Predovšetkým systémy výškových regálov používané pri internetovom obchodovaní v potravinárskom priemysle sa ideálne hodia na rýchlu prekládku veľkých množstiev tovaru – pričom realizáciu možno vykonávať plnoautomaticky pomocou plošiny. Produktovú paletu uzatvára široký výber výkonných paletových a vysokozdvižných vozíkov. Na želanie môžu pracovať aj autonómne a byť sieťovo prepojené s celou logistickou infraštruktúrou a centrálnym systémom správy. 

Náš tromf je flexibilita: Potravinárska logistika na každé použitie

Automatizácia sa pozitívne odrazí vo vašej logistickej bilancii. Šetrí totižto čas a energiu, a tým aj peniaze. Navyše zvyšuje flexibilitu pri vysporadúvaní sa so sezónnymi kolísaniami dopytu a ponuky. Váš obchodný model bude flexibilný a vo veľkej miere aj konkurencieschopný vďaka vidlicovým a vysokozdvižným vozíkom či inej skladovej technike na báze prenájmu.

Vozíky z ušľachtilej ocele na Jugheinrich Profishop

Máte otázky?