+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Vychystávanie

Vychystávanie – najlepšie výkony pri kompletizácii tovaru

Pri vychystávaní musí perfektne fungovať rozhranie človeka a stroja. Takúto súhru podporuje spol. Jungheinrich širokým portfóliom produktov. Základným pilierom vašej konkurencieschopnosti je optimálna a bezchybná kompletizácia tovaru.

Horizontálne či vertikálne: Vychystávanie na najvyššej úrovni so značkou Jungheinrich.

Globalizácia, individualizácia a rozmach elektronického obchodovania spôsobili, že sa na dodanie musí neustále rýchlejšie vychystávať neustále väčší počet rôznych tovarových alebo materiálových jednotiek. Vychystávanie je preto rozhodujúcim faktorom obchodného úspechu mnohých spoločností, v ktorých extrémne záleží na vysokej miere odberu tovaru z regálu a nízkej chybovosti.

Spol. Jungheinrich poskytuje svojimi viac ako 60-ročnými skúsenosťami širokú paletu vychystávacích riešení pre rôzne potreby. Takže jasná jednotka medzi horizontálnymi vychystávacími vozíkmi, Jungheinrich ECE, tak presviedča už vo svojom štandardnom vyhotovení: svojím multifunkčným volantom jetPILOT vyznamenaným ocenením Red Dot-Award a optimálnym jazdným komfortom. V úzkych uličkách sa o efektívne vychystávanie vo vysokých výškach postarajú naše mnohonásobne ocenené inteligentné vysokoregálové zakladače EKX. Na automatizované a efektívnejšie vychystávanie vo vertikálach sa doplnkovo používajú naše automatizované regálové zakladače pre vysokoregálové sklady alebo sklady drobných súčiastok.

Ak pri vychystávaní hovoríme o rozhraní človek-stroj, dnes už nič nefunguje bez digitálnej podpory. Práve tu má spol. Jungheinrich ako líder v oblasti technológií intralogistického odvetvia poruke inteligentné, ale zároveň jednoduché riešenia. Inovatívne možnosti obsluhy, ako je napr. Jungheinrich easyPILOT Follow, intuitívne podporujú vychystávací personál. Ten sa potom môže plne sústrediť na svoju úlohu, keďže ho vozík nasleduje prakticky automaticky, pričom si však udržiava presnú vzdialenosť od regálu.

Systém Jungheinrich Warehouse Management System je dimenzovaný ako digitálny mozog skladu pre všetky typy vychystávania a neustále si zachováva prehľad. Ak sú vaši zamestnanci priamo zapojení do vychystávania: Nato vám ponúkame vhodné ručné terminály vrátane čítačiek čiarových kódov, pomocou ktorých možno bez papierov komunikovať bezdrôtovou technológiou. Tak sa človek a stroj pri vychystávaní stanú jednou pracovnou jednotkou.

Máte otázky?