+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Jungheinrich WMS

Warehouse Management System séria 2

  • Inteligentná správa skladu
  • Individuálne riešenie s veľkým rozsahom funkcií
  • Modulárna konštrukcia
  • Jedinečná istota do budúcna
  • Inovatívne funkcie
  • Vysoká flexibilita a spoľahlivosť
  • Jednoduché pripojenie

Jungheinrich WMS séria 2

Jungheinrich WMS – individuálne a komplexné riešenie WMS.

Inteligentný systém správy skladu Jungheinrich (Warehouse Management System, WMS) spravuje, riadi a optimalizuje celý váš sklad nezávisle od odvetvia a pritom zabezpečuje trvalo efektívne a jednoduché procesy. Systém Jungheinrich WMS je komplexné riešenie, perfektne šité na mieru pre váš podnik, aby sa softvér prispôsobil vášmu podniku a nie naopak.Okrem toho naši interní softvéroví a logistickí experti už viac ako 20 rokov neustále vyvíjajú systém Jungheinrich WMS na základe najnovších trendov intralogistiky. Na základe toho zaručujeme, že aj v budúcnosti budete schopní čeliť všetkým výzvam intralogistiky. Pomocou našich inteligentných funkcií podporujeme kontinuálny proces zlepšovania vo vašej spoločnosti.
Spoľahlivý. Flexibilný. Bezpečný do budúcnosti.

Podľa aktuálnych trhových štúdií je priemerná doba použitia softvéru na správu skladu viac ako 15 rokov. Preto je dobré vedieť, že so systémom Jungheinrich WMS budete mať istotu do budúcnosti. Váš systém Jungheinrich WMS zostane navždy mladý – pretože spoločnosť Jungheinrich ponúka pre všetky odvetvia jedinečnú kompatibilitu smerom dopredu, ktorá aj v budúcnosti zabezpečí, že systém Jungheinrich WMS bude vždy spôsobilý na uvoľnenie a aktualizáciu. Takto môžete kedykoľvek prestúpiť na aktuálnu verziu a už dnes využívať výhody najnovších vývojov zajtrajška.Najväčšia výhoda: Keď rastie vaša spoločnosť, softvér rastie s vami. Modulárna štruktúra a viacrozmerný konfiguračný model systému Jungheinrich WMS umožňujú jednoduché prispôsobenie v prípade budúcich zmien. Okrem toho je systém Jungheinrich WMS možné vybaviť viacerými mandantmi a jazykmi.
Jednoduché pripojenie.

Jednoduchá integrácia. Systém Jungheinrich WMS zabezpečuje cez štandardné rozhrania výmenu údajov a komunikáciu so všetkými bežnými hostiteľskými a ERP systémami.Systém Jungheinrich WMS ponúka všetko, čo potrebujete na jednoduchšiu a výhodnejšiu správu skladu a ešte omnoho viac.

Vlastnosti

Máte otázky?