+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Zdravie a bezpečnosť

Bezpečnostné riešenia Jungheinrich

360-stupňová ochrana značky Jungheinrich.
Tam, kde spolupracujú ľudia a stroje, zohráva bezpečnosť mimoriadne dôležitú úlohu. Nielen v jednotlivých oblastiach, ale aj prostredníctvom rozsiahleho prehľadu o celom skladovom prostredí. Preto vám ponúkame množstvo riešení, produktov a služieb, ktoré výrazne zvýšia bezpečnosť vašich intralogistických procesov. Vyššia bezpečnosť totižto súčasne znamená vyšší výkon a nižšie náklady.

Content Bezpečnosť 2a Dobrá ochrana vo všetkých skladových oblastiach.

Pomocou 360-stupňovej ochrany značky Jungheinrich pokryjete päť nebezpečných oblastí skladu: Naše bezpečnostné riešenia chránia vašich zamestnancov, tovary a skladové zariadenia, rovnako ako aj vaše stroje a údaje pred nehodami a zneužitím. Radi vám pomôžeme rozpoznať nebezpečenstvá ešte predtým, ako sa niečo stane, a postaráme sa o to, aby ste bezpečnosť vo svojom sklade hravo zvládli aj v budúcnosti.

Kompetentné bezpečnostné poradenstvo

Vzrastajúca zložitosť a dynamika v skladových procesoch zabezpečujú zvýšený potenciál nebezpečenstiev v prevádzke skladov. Pomocou analýzy SAFEwalk značky Jungheinrich môžete komplexne zlepšiť bezpečnosť vo svojom sklade – tak znížite náklady a ušetríte zdroje svojej spoločnosti.

Bezpečne vykročte do budúcnosti

Ochrana ľudí je pre nás na prvom mieste. Ponúkame vám množstvo voliteľných možností vozíkov, ktoré budú vašich zamestnancov optimálne chrániť pred kolíziami s vozíkmi a inými nehodami. Navyše naše ergonomické vozíkové dizajny zabezpečia dlhodobé odbremenenie pracovníkov a ich zdravie.

Vaše tovary a ich neporušenosť sú dôležitým predpokladom úspechu vášho podnikania. Naše rozsiahle asistenčné systémy vám umožňujú sa optimálne chrániť a zabezpečovať svoju produktivitu a istotu dodávok. Tým ušetríte čas a náklady. 

Poškodené skladové zariadenia predstavujú riziko pre vašich zamestnancov, vozíky aj uskladnené tovary.

Záruka dlhodobej dostupnosti vašich vozíkov nie je podmienená iba pravidelnou údržbou a servisom. Dôležitým aspektom pri ochrane vozíkov je aj predchádzanie nehodám a škodám v dôsledku nárazov.

Na ochranu vašich podnikových údajov a informácií pred zneužitím alebo stratou vám ponúkame naše certifikované bezpečnostné riešenia. Pritom naši vysoko kvalifikovaní IT experti zabezpečia, aby boli produkty presne prispôsobené požiadavkám vašej spoločnosti.

Máte otázky?