+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Kariéra

Kariéra

Jungheinrich AG patrí k celosvetovo najúspešnejším spoločnostiam podnikajúcim v intralogistike. Ako špičkový zamestnávateľ v odvetví ponúka spoločnosť Jungheinrich skvelé možnosti v množstve pracovných oblastí po celom svete. 

Každý deň sa vďaka produktom a riešeniam značky Jungheinrich v rôznych logistických centrách sveta prepravujú milióny tovarov. Bez nás by mnoho nákupných košíkov zostalo pravdepodobne prázdnych. Sme jedným z celosvetovo vedúcich poskytovateľov vysokozdvižných vozíkov, odborne povedané: manipulačnej techniky. Navyše vyvíjame všetko od veľkých skladových systémov až po plnoautomatické vysokoregálové sklady. Pritom našim zákazníkom ponúkame všetko, od plánovania cez výstavbu regálov a dodávky vozíkov až po vývoj softvéru, servis a služby financovania. A pri všetkom, čo robíme, sme si vždy vedomí jedného: základom nášho úspechu je angažovanosť a odbornosť našich zamestnancov. Investujeme do našich talentov a v spoločnosti panuje atmosféra kultúry  otvorenosti, integrity a vzájomného rešpektu. 

Kariéra index

V prípade záujmu o viac informácií o voľné pozície nás môžete kontaktovať na mailovej adrese: silvia.junger(at)jungheinrich.sk  , resp. zaslať Váš životopis spolu s vyplneným tlačivom, v zmysle ochrany osobných údajov, ktoré nájdete tuU nás získavate výhody pracoviska v medzinárodnom koncerne.

Vyznávame kultúru, v ktorej tradične vládne dialóg a spätná väzba.

Máte otázky?