+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Základné služby

Vozíky

V konečnom dôsledku ide len o výkon vašej logistiky. Aby ste sa mohli kompletne sústrediť na svoje obchodovanie, postaráme sa my s naším servisom zabezpečujúcim údržbu alebo opravy o vašu vozíkovú flotilu a vaše skladové zariadenie.

Je pre vás najlepšou voľbou bezstarostný balík služieb Full Service alebo si pre svoju flotilu a sklad radšej zvolíte na mieru šité údržbové a opravné služby? Voľba je na vás. Kedykoľvek vám poradí alebo pomôže viac ako 4 800 technikov zákazníckeho servisu na celom svete. Cieľom je vždy zabrániť drahým výpadkom a prestojom. A to všetko z jednej ruky.

K našim kľúčovým službám navyše patrí aj inteligentný manažment energií pre batérie a nabíjačky, servis pneumatík a bezpečnostný servis. K tomu sa pridávajú základné intralogistické zadania, ako je hydraulický servis, školenia vodičov a bezpečnosti pri práci alebo kvalifikovaný servis inšpekcie regálu: všetko pre váš úspech a bezpodmienečná spoľahlivosť vašich logistických procesov.

100 % pracovnej pripravenosti – 0 % rizika

Našu ponuku Full Service prispôsobujeme vašim potrebám a ponúkame vám úplnú investičnú bezpečnosť vďaka pevne vypočítaným nákladom.

Akcia namiesto reakcie

Pravidelná starostlivosť a údržba maximalizuje pripravenosť vašich vozíkov na prevádzku. Náš servis ponúka bezpečnosť plánovania vďaka individuálnym intervalom.

Bezpečné a plánovateľné

Včasnou a profesionálnou výmenou hydraulického oleja s environmentálnou likvidáciou zabezpečíte dlhodobú spoľahlivosť a dlhú životnosti svojich vozíkov. Naši experti to za vás radi preberú.

Dôvera je dobrá – kontrola však predpísaná

Pomôžeme vám zorientovať sa v džungli paragrafov a samozrejme sa postaráme aj o predpisové používanie vašich vysokozdvižných vozíkov.

Nikto nepozná súhru vysokozdvižných vozíkov Jungheinrich a pneumatík lepšie ako my.

Nemáme radi prestoje

Minimalizujte prestoje svojich vozíkov: Umožňuje to naša hustá servisná sieť a naši technickí odborníci.

Máte otázky?