+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Automatické skladové systémy

Automatické skladové systémy

Automatické paletové sklady a sklady drobných súčiastok spájajú regálový systém, softvér a obsluhovacie zariadenie do kompaktného skladového systému. Tu ide o najvyššiu mieru dynamiky a presnosti – pri súčasnej optimálnej energetickej efektivite. Ak všetko spolu perfektne ladí, bude mať automatizované riešenie rýchlu návratnosť. 

Väčší výkon a flexibilita pre istejšiu budúcnosť

Krátke objednávacie cykly, nižšie objemy tovarov, kratšie dodacie lehoty: Automatické sklady poskytujú riešenia pre zvýšené trhové požiadavky. Vaša výhoda: vyššie nasadenie, vyššia rýchlosť a bezpečnosť procesu toku materiálu, ako aj samozrejmá manipulácia s najrôznejšími nosičmi nákladu.

Efektívne skladovanie drobných súčiastok

V automatickom sklade drobných súčiastok (AKL) rozhodujú o jeho výkonnosti rýchlosť a presnosť pri súčasnej optimálnej energetickej efektivite. Regálový systém, softvér, pripojená dopravná technika a regálový zakladač ako ústredná časť celého zariadenia sú pritom perfektne zohrané. 

Individuálne, účelné a flexibilné

Čo sa týka skladovania vašich drobných súčiastok, v závislosti od účelu použitia existujú viaceré možnosti. Spoločne s vami nájdeme pre každý prípad použitia správne riešenie – v prípade potreby upravené podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Máte otázky?