+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Miniload

Regálové zakladače na drobné súčiastky

Krátke časy cyklov, priamy prístup ku každej položke, ako aj vysoký výkon pri prekládke tovaru a optimálne využitie priestoru: Naše automatické sklady drobných súčiastok sú riešením skladovania drobných súčiastok vo veľkých počtoch pri súčasne najvyšších požiadavkách na obrat tovaru. 

Efektívne skladovanie drobných súčiastok, ktoré má systém

Pomocou automatického skladu drobných súčiastok (AKL) značky Jungheinrich a nášho regálového zakladača ako jeho centrálnej časti dosiahnete optimálne hodnoty výkonu: krátke prístupové časy, vysoké nasadenie a optimálne využitie priestoru. Na základe toho možno váš automatický sklad drobných súčiastok individuálne dimenzovať v súlade s vlastnými požiadavkami. To systematicky vytvorí priestor pre nanajvýš priestorovo úsporné a vysokodynamické skladovanie drobných súčiastok v zásobníkoch, kartónoch alebo na policiach. Vyhotovenie sa pritom uskutočňuje v rámci aplikácií s jednoduchou alebo viacnásobnou hĺbkou, napríklad ako sklad náhradných dielov, vychystávací sklad, medzisklad alebo distribučný sklad.

Rýchlosťou k vysokému výkonu

Automatický sklad drobných súčiastok značky Jungheinrich dokáže plne využiť priestor až do výšky 25 m. Vaše tovary sú voliteľne uskladňované alebo vyskladňované na priečkových podložkách alebo policiach. O potrebnú rýchlosť pri uskladňovaní a vyskladňovaní sa postarajú naše regálové zakladače s jazdnými rýchlosťami až do 6 m/s a jazdným zrýchlením až do 5,3 m/s². Svoj výkon dokážu inteligentné vysokovýkonné zariadenia bez problémov podávať aj vo viaczmenovej prevádzke (24 hodín denne). Plnoautomatické a absolútne spoľahlivé.

Inteligentné dosahovanie energetickej efektivity: SuperCaps

SuperCaps sú súčasťou konfigurácie pohonu našich regálových zakladačov na drobné súčiastky. Umožňujú mimoriadne inteligentný a hospodárny manažment energií: Energia pri brzdných procesoch sa ukladá do SuperCaps a pri nasledujúcich zrýchleniach sa odvádza späť do hnacieho systému. Toto zaisťuje výrazne znížený prípojný a napájací výkon, a tým výrazne znížené prevádzkové náklady. 

Inovatívna konštrukcia s mnohými výhodami

Naša najnovšia generácia regálových zakladačov na drobné súčiastky presviedča aj svojou modernou konštrukciou: Dôsledne ľahká konštrukcia šetrí energiu a novodobý modulárny dizajn zdvíhacieho zariadenia umožňuje flexibilnú škálovateľnosť regálového zakladača. Inovatívny koncept jazdných koľajníc s pohonom pojazdu Omega integrovaným do zdvíhacieho zariadenia navyše umožňuje najnižšie dojazdy svojej triedy, a tým ešte optimálnejšie využitie priestoru.

Máte otázky?