+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Originálne náhradné diely

Originálne náhradné diely

Originál poskytuje bezpečnosť

Iba v originálnom náhradnom diele sa ukrýva kompetentnosť výrobcu

Servis Jungheinrich sa celosvetovo spolieha výlučne na originálne náhradné diely. Iba originálny náhradný diel totiž dokáže udržaním optimálnej súhry všetkých komponentov zabezpečiť najvyššiu mieru spoľahlivosti a zachovanie hodnôt.

Originál tiež disponuje nárokom na záruku

Jungheinrich zaručuje certifikovanú kvalitu

Iba originálny náhradný diel Jungheinrich spĺňa vysoké výkonnostné požiadavky na vozík a materiál. Používanie cudzích dielov môže spôsobiť závažné nehody a drahé výpadky.

Originál dorazí ešte dnes v noci

Jungheinrich vám ponúka celosvetovú dostupnosť náhradných dielov v hodnote 98 %.

Váš vysokozdvižný vozík vypadol z prevádzky a náhradný diel potrebujete ako soľ? Vďaka nočnému expresnému zásielkovému servisu budú náhradné diely Jungheinrich doručené priamo do služobného vozidla servisného technika zákazníckeho servisu a už najbližší deň ráno budú u vás.S originálom stavíte vždy na istotu

Iba s originálnymi kolieskami a kolesami značky Jungheinrich môže váš vysokozdvižný vozík dosiahnuť optimálny výkon. Dôverujte expertným znalostiam výrobcu. Ponúkame vám rozsiahle portfólio koliesok a kolies vhodných pre každý vysokozdvižný vozík.

Originálne náhradné diely

Nové bezpečnostné predpisy či zmena skladových a logistických procesov alebo zákonných predpisov často spôsobujú zmenu požiadaviek na vysokozdvižné vozíky a skladovú perifériu. Na obnovenie potrebného stavu často stačí už aj jednoduché voliteľné príslušenstvo. 

Stage Dividendy

Servis

Vždy plná elektrická sila vášho vozíkového parku

Plná energia pre vašu skladovú logistiku: Jungheinrich ponúka perfektný servis vašich elektrických vysokozdvižných vozíkov. Servis batérií, náhradné batérie a servis nabíjačiek – udrží to vaše procesy neustále v pohybe, čo sa rozhodne oplatí. Všetky informácie nájdete tu. 

Najlepší náhradný diel. Stačí jeden klik.

Objednajte si naše originálne náhradné diely bez námahy a pohodlne cez Jungheinrich Parts Online.

Chceli by ste sa dozvedieť viac o originálnych náhradných dieloch Jungheinrich? Skontaktujte nás.

Máte otázky?