+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Regálové systémy

Regálové systémy

Regály: nosný prvok skladu

Chrbtovou kosťou vášho skladu je optimálne naprojektovaný regálový systém. Ako poskytovateľ kompletných riešení dokážeme spolu s vami vždy nájsť optimálne regálové riešenie – od statického cez dynamický regálový systém až po komplexné automatizované skladové systémy.

Synergické kompletné riešenia s vysokou nosnosťou pre váš regálový systém

Kompetentnosť pri vývoji regálových systémov s využiteľnosťou do budúcnosti založená hlavne na bohatých skúsenostiach. V spoločnosti Jungheinrich staviame už 60 rokov na náš vlastný vývoj, individuálne riešenia a najvyššiu kvalitu. Výsledkom je široké portfólio na skladovanie paliet, zásobníkov, políc, kartónov alebo dlhých tovarov. Týmto spôsobom sa postaráme o to, aby mali naši zákazníci všetok tovar pod vlastnou strechou a na dosah ruky. Výhoda: Naše regálové systémy dokážu výrazne zvýšiť vaše skladové kapacity. Pritom sme si stanovili vysoké ciele: Ako poskytovateľ kompletných riešení chceme spoločne s vami vytvoriť perfektne pasujúce a optimálne regálové riešenie. Môže to byť vo forme statických alebo dynamických regálových systémov až po náročné a komplexné plnoautomatizované skladové systémy. Jednoducho presne to, čo vy a vaši zákazníci potrebujete na dosiahnutie svojho podnikateľského úspechu.

Efektívne, bezpečné a rozšíriteľné: Skladové zariadenie, ktoré posunie vaše podnikanie ďalej

Váš sklad potrebuje solídne základy, na ktorých budete môcť stavať. Dimenzovanie regálového systému podľa vašich potrieb optimalizuje efektivitu celého toku materiálu. K tomu patrí napríklad rýchlejší výkon pri prekládke tovaru zapojením systému Jungheinrich Warehouse Management System.

Pritom vám pomáha špičková technológia. Možno ju vidieť napríklad v perfektnej súhre nášho kompaktného skladového systému typu shuttle. Tento sa skladá z kompaktných kanálových skladových systémov, ako aj samostatne pojazdného kyvadlového nosiča, tzv. Under Pallet Carrier (UPC). Oba komponenty disponujú voliteľnými bezpečnostnými systémami, aby ľuďom aj strojom poskytli čo možno najväčšiu ochranu: V prípade nosiča UPC je to systém ochrany osôb (PSS). Navyše ponúkame aj stacionárne zariadenie na ochranu osôb priamo pri regáli. Princíp je jednoduchý: „Inteligentná“ svetelná závora po úsekoch zaisťuje čelo regála v oblasti blízko podlahy – pričom zabezpečuje, aby sa kompaktný skladový systém v prípade nebezpečenstva automaticky zastavil.

Ďalším príkladom optimalizovaného skladového zariadenia sú mobilné posuvné paletové regály. Tieto elektronicky posúvateľné regály ponúkajú dvojnásobnú pridanú hodnotu. Pripojením sa k systému WMS možno ušetriť tak čas, ako aj priestor. Prečo? Keďže je v každom bloku otvorená vždy iba jedna ulička, budete mať k dispozícii podstatne väčšiu regálovú plochu (až do 90 percent viac oproti bežným regálom na paletový tovar). Okrem toho umožňuje kombinácia posuvného regálového systému a vysokozdvižného vozíka s výsuvným zdvíhacím zariadením výrazne vyšší výkon pri prekládke tovaru. Je jedno, čo si nakoniec vyberiete: Naše regálové systémy v kombinácii s našou manipulačnou technikou sa ideálne hodia na optimalizáciu vašich skladovacích procesov a prekládky.

Všetko na zvýšenie efektivity: Vaše skladové vybavenie ako kompletné riešenie z jednej ruky

Na dimenzovanie čiastočne alebo kompletne automatizovaného regálového systému podľa vašich potrieb poskytujeme rozsiahle riešenie vrátane vhodného systému správy skladu – náš systém Jungheinrich WMS. Vďaka tomu budete mať perfektné vybavenie na skladovanie paliet, zásobníkov a políc, ako aj kartónov alebo dlhého tovaru. Od nás dostanete systematické kompletné riešenie: komplexne dimenzovaný sklad, ktorý regálové zakladače a vysokozdvižné vozíky chápe ako vzájomne sa dopĺňajúci logistický systém.

Naši odborní poradcovia sa s vami radi dohodnú na regálovom systéme, ktorý bude čo najefektívnejšie prispôsobený vašim cieľom. Celý čas sa pritom budeme zameriavať na vaše individuálne požiadavky, od analýzy a optimalizácie vášho existujúceho zariadenia cez optimálne projektovanie „nového zariadenia“ až po implementáciu a úspešné odovzdanie. Iba logistické systémy, ktoré sú presne nastavené na vaše prevádzkové a hospodárske procesy, vám totižto dokážu zabezpečiť rozhodujúci náskok pred konkurenciou. Ako hlavný dodávateľ komplexných a systémových riešení pritom dokážeme zabezpečiť, aby boli všetky systémy vzájomne prepojené a optimálne spolupracovali. Nato využívame naše skúsenosti a kompetentnosť v oblasti plánovania, projektovania, realizácie a uvedenia do prevádzky tisícov skladov na celom svete.

Máte otázky?