+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Softvér a IT systémy

Softvér a IT systémy

Na inteligentné prepojenie poskytujeme systém Jungheinrich WMS, vlastný middleware a logistické rozhranie Jungheinrich zabezpečujúce optimálnu výmenu údajov. Sú flexibilne upraviteľné a vždy ich možno aktualizovať. Tak sa koncepty Industry 4.0 a Internet of Things (IoT) dostanú aj do vášho skladu.

Inteligentné riadenie

WMS série 2 umožňuje správu malých a stredných skladov ešte efektívnejšie a ekonomickejšie ako kedykoľvek predtým. S týmto softvérovým balíčkom máte kedykoľvek na dosah prehľad o vašom inventári ako aj objednávkach - a to za atraktívnu cenu a okamžitú dostupnosť.

Jednoduchá správa

Systém Jungheinrich WMS Series 2 ponúka jednoduché, efektívne a cenovo výhodné riešenie na efektívne riadenie malých a stredne veľkých skladov. S týmto softvérovým balíkom máte prehľad o vašom inventári či objednávkach stále na dosah -  teraz s výhodnou uvádzacou cenou a okamžitou dostupnosťou.

Optimálne prepojenie

Jednoduchá digitalizácia a prepojenie: logistické rozhranie Jungheinrich zabezpečuje optimálnu komunikáciu medzi vozíkmi, skladovými zariadeniami a softvérom.

Kompletná integrácia

Jungheinrich ponúka z pozície poskytovateľa kompletných riešení pre komplexné sklady aj integráciu systému SAP Extended Warehouse Management (EWM). Plánovanie, optimalizácia, realizácia a podpora – ako silný partner ponúkame najlepší balík služieb pre firmy výlučne s IT stratégiou programu SAP.

Máte otázky?