+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Prenájom 1

Prenájom a financovanie

Potrebujete vysokozdvižný vozík iba na krátky čas? Alebo ho skôr chcete na dlhodobé používanie? Chcete svoju vozíkovú flotilu prevádzkovať optimalizovane? Alebo máte záujem o na mieru šitú ponuku financovania? Na všetko ponúkame vhodné riešenie. Celkom podľa vašich potrieb.

Dokážeme byť tak flexibilní, ako budete chcieť

Preto vám ponúkame široké spektrum obstarávacích a aplikačných možností. To znižuje vaše náklady a chráni pred zbytočnými záťažami. Pritom je jedno, či chcete vysokozdvižný vozík používať hneď zajtra alebo až o tri mesiace. Alebo či máte záujem o nový alebo jazdený. Voľba je na vás: Prenájom alebo financovanie.

Prenajmi. Premiestni. Hotovo.

Vždy, keď sa dostanete do úzkych, budú správnou voľbou naše prenájmové zariadenia. Na deň či na rok – ak budete potrebovať vysokozdvižný alebo paletový vozík, bude vaším spoľahlivým partnerom Jungheinrich Prenájom. U nás dostanete to správne zariadenie v správny čas a na správne miesto.

Remain flexible.

Nejde vám o vlastnenie vysokozdvižného vozíka, ale čisto o jeho intralogistické použitie? V tom prípade sú pre vás naše flexibilné nájomné modely presne to správne riešenie.

Maximálna bezpečnosť. Minimálne náklady

Ste prevádzkovateľom flotily paletových vozíkov? Potom sa musíte pripraviť na všetky možné vplyvy. Vďaka nám môžete pracovať nadnárodne a flexibilne. Zároveň ponúkame vyššiu bezpečnosť a prehľad pri znížených nákladoch: pomocou systému Jungheinrich Rental Fleet Management (RFM).

Prenájom namiesto nákupu.

Jednoducho prezbrojte svoj vozíkový park a vybavte sa lítiovo-iónovými batériami a nabíjačkami vo forme kompletne integrovaného nájomného riešenia vďaka našej ponuke Li-Ion Performance Rental. Tak ušetríte náklady a rýchlo a jednoducho zvýšite výkon svojich elektrických vysokozdvižných vozíkov.

Platí na nové aj jazdené vozíky Jungheinrich.. Kontaktujte nás 02/ 49 20 58 22

Máte otázky?