+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage EKS 215a

Automatizovaný vertikálny vychystávací vozík

  • 3 500 - 6 000 mm
  • 1 500 kg
  • Automatický, spoľahlivý a bezpečný pri práci
  • Optimalizované prepravné trasy
  • Použitie existujúcich jazdných trás
  • Krátka doba amortizácie
  • Flexibilita samonosných vidlíc

EKS 215a

EKS 215a je prepravný systém bez obsluhy na báze našich vertikálnych zariadení na vychystávanie tovaru. Je kombináciou osvedčenej konštrukcie, inovatívnej automatizácie, presnej navigačnej techniky a bezpečnostných komponentov. Toto všetko zaručuje maximálnu mieru spoľahlivosti a bezpečnosti.Vozík EKS 215a je možné použiť v zmiešanej prevádzke s ručnými vozíkmi a chodcami. Či už ide o integráciu do existujúcich podnikových štruktúr alebo do novostavby – vozík EKS 215a je perfektnou voľbou pre zvýšenie efektívnosti vašich prepravných procesov. Vďaka samonosným vidliciam je vozík EKS 215a najlepšie vybavený aj na prepravu špeciálnych nosičov nákladu a uzavretých paliet.Navigácia Jungheinrich Auto Pallet Mover sa uskutočňuje prostredníctvom lasera. Nie sú preto potrebné žiadne podlahové práce. Pre laserovú navigáciu sa umiestnia reflektory na vhodné objekty na jazdnej dráhe, ako napríklad regály, stĺpy a steny, alebo sa použijú prirodzené orientačné body.Systém Auto Pallet Mover sa dá bez námahy zapojiť do existujúceho IT a softvérového prostredia. Napojenie na hostiteľský systém, ako napríklad Jungheinrich WMS alebo iné existujúce systémy WMS/ERP, je bez problémov možné prostredníctvom nášho prémiového rozhrania, logistického rozhrania Jungheinrich. Prepravný systém bez obsluhy je však možné použiť aj ako samostatný systém, t. j. autarkný systém bez hostiteľského napojenia.Modulárna štruktúra systému umožňuje znázorniť individuálne procesy zákazníka, ako aj flexibilne a rýchlo reagovať na procesné zmeny. To vytvára spoľahlivú bázu pre používanie systému Auto Pallet Mover podľa vašich špecifických požiadaviek.

Li-Ion

Li-Ion technológia

S Jungheinrich Li-Ion technológiou predbehnete vašu konkurenciu s ľahkosťou: maximálny výkon s viac ako 20% úsporou energie.

Sme presvedčení, že toto rozhodnutie je pre vás správne. Preto vám zaručujeme, že môžete kedykoľvek počas prvých 6 mesiacov jednoducho a rýchlo prejsť späť na pôvodnú technológiu - bez udania dôvodu.

Ďalšie informácie

Vlastnosti

Máte otázky?