+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Regálový zakladač na drobné súčiastky
Regálový zakladač

Regálový zakladač na drobné súčiastky

Jungheinrich Regálový zakladač pre drobné súčiastky STC 2B1A
 

STC 2B1A

  • Nanajvýš dynamický regálový zakladač 
  • Najvyššia energetická efektivita
  • Flexibilná škálovateľnosť 
  • Maximálny stupeň využitia priestoru
  • Znížené prevádzkové náklady

Regálový zakladač (RBG) pre automatické sklady drobných súčiastok STC 2B1A je vďaka najvyšším výkonovým hodnotám dimenzovaný na maximálnu efektivitu vo vašom sklade. S integrovaným zásobníkom energie a inovatívnou konštrukciou umožňuje nanajvýš priestorov úsporné skladovanie drobných súčiastok v kontajneroch, na policiach alebo kartónoch.
Regálový zakladač od spoločnosti Jungheinrich ponúka výrazné výhody oproti na trhu bežným regálovým zakladačom na drobné súčiastky. Tak vozík STC 2B1A presvedčí tak vysokou jazdnou dynamikou, ako aj zníženým dojazdom. Vďaka svojej dôslednej ľahkej konštrukcii a použitiu zásobníkov energie (SuperCaps), ktoré sú špeciálne prispôsobené jazdným vlastnostiam a bremenu, boduje STC navyše s najvyššou energetickou efektivitou pri minimálnej spotrebe.
SuperCaps ako časť konfigurácie pohonu umožňujú zvlášť inteligentný a hospodárny energetický manažment: Energia pri brzdných procesoch sa ukladá do SuperCaps v zariadení a pri nasledujúcich zrýchleniach sa odvádza späť do hnacieho systému. Toto zaisťuje výrazne znížený prípojný a napájací výkon a vedie k výrazne zníženým prevádzkovým nákladom.
Výrazne sa zvýši aj objem skladu, pretože STC 2B1A ponúka vďaka inovatívnemu konceptu koľajníc a jazdného pohonu Omega integrovaného do pätky zdvíhacieho zariadenia najnižší dojazd vo svojej triede. Okrem toho umožňuje nový, modulárny dizajn zdvíhacieho zariadenia flexibilnú škálovateľnosť regálového zakladača.

Funkcie

Content Regálový zakladač na drobné súčiastky (3)
Content Regálový zakladač na drobné súčiastky (2)

Content Regálový zakladač na drobné súčiastky (1)
Content Regálový zakladač na drobné súčiastky

Máte otázky?