Stage EZS_350a
  • 5000 - 5000 kg
  • Automatický, spoľahlivý a bezpečný na výkon rutinných pracovných úkonov
  • Optimalizované prepravné trasy
  • Použitie existujúcich jazdných trás
  • Krátka doba amortizácie
  • Plnohodnotné manuálne a automatické nasadenie

EZS 350a

EZS 350a je prepravný systém bez obsluhy na báze našich sériových ťahačov. V tomto prípade ide o kombináciu osvedčenej konštrukcie zariadenia s presnou navigačnou technikou a rozsiahlym bezpečnostným systémom. Vzniká tak maximálna možná miera spoľahlivosti a bezpečnosti. Auto Pallet Mover EZS 350a je možné použiť v zmiešanej prevádzke s ručnými vozíkmi a chodcami. Či už ide o integráciu do existujúcich podnikových štruktúr alebo do novostavby – Auto Pallet Mover EZS 350a je perfektnou voľbou pre zvýšenie efektívnosti vašich prepravných procesov.

Navigácia vozíka EZS 350a sa uskutočňuje pomocou laserovej navigácie, takže nie sú potrebné žiadne podlahové práce. Reflektory sa jednoducho umiestnia na vhodné objekty na jazdnej dráhe, ako napríklad regály, stĺpy a steny, alebo sa použijú prirodzené orientačné body.Používaním EZS 350a sa zlepšia všetky vaše pracovné procesy. Automatické vybavovanie štandardizovaných prepravných procesov, napríklad na zásobovanie výroby, odbremeňuje zamestnancov od dodatočných prepravných úloh a poskytuje im možnosť sústrediť sa na ich prvoradé pracovné úlohy.

Náš prepravný systém bez obsluhy Auto Pallet Mover možno jednoducho zapojiť do existujúceho IT a softvérového prostredia. Napojenie na hostiteľský systém, ako napríklad Jungheinrich WMS alebo iné existujúce systémy WMS/ERP je bez problémov možné prostredníctvom nášho prémiového rozhrania, logistického rozhrania Jungheinrich. Systém Auto Pallet Mover však môžete používať aj ako samostatný systém, tzn. ako autarkný systém bez hostiteľského rozhrania.Modulárna štruktúra systému vytvára najlepšie predpoklady na vybavovanie individuálnych procesov zákazníka, ako aj na flexibilné a rýchle reagovanie na procesné zmeny. To vytvára slušný základ efektívneho používania v súlade s vašimi požiadavkami.Li-Ion

S Jungheinrich Li-Ion technológiou predbehnete vašu konkurenciu s ľahkosťou. Maximálny výkon s viac ako 20% úsporou energie. Tri krát dlhšia životnosť. Extrémne krátke časi dobíjania. Nulová údržba. Znížte TCO vašej flotily prostredníctvom výraznej úspory na prevádzkových nákladoch.

Vlastnosti

Máte otázky?