+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage ERE 225a

Bezobslužný nízkozdvižný vozík

  • 122 - 122 mm
  • 2500 - 2500 kg
  • Automatický, spoľahlivý a bezpečný pri práci
  • Optimalizované prepravné trasy
  • Použitie existujúcich jazdných trás
  • Krátka doba amortizácie
  • Vysoká nosnosť
  • Prispôsobenie špecificky pre projekt vďaka možnostiam voliteľného vybavenia

ERE 225a

Vozík ERE 225a je prepravný systém bez obsluhy (Auto Pallet Mover) na báze našich sériových vozíkov. V tomto prípade ide o kombináciu osvedčenej konštrukcie zariadenia s presnou navigačnou technikou a bezpečnostnými komponentmi. Vzniká tak maximálna možná miera spoľahlivosti a bezpečnosti.Vozík ERE 225a je možné použiť v zmiešanej prevádzke s ručnými vozíkmi a chodcami. Či už ide o integráciu do existujúcich podnikových štruktúr alebo do novostavby – vozík ERE 225a je perfektnou voľbou pre zvýšenie efektívnosti vašich prepravných procesov. Vďaka vysokej nosnosti v kombinácii s variabilnou dĺžkou vidlíc sa môže ERE 225a používať na viacnásobnú prepravu paliet na úrovni podlahy.Na navigáciu nášho systému Auto Pallet Mover nie sú potrebné žiadne podlahové práce. Táto sa uskutočňuje pomocou systému Jungheinrich warehouseNAVIGATION. Pre túto laserovú navigáciu sa umiestnia reflektory na vhodné objekty na jazdnej dráhe, ako napríklad regály, stĺpy a steny, alebo sa použijú prirodzené orientačné body.

Systém Auto Pallet Mover sa dá jednoducho zapojiť do existujúceho IT a softvérového prostredia. Napojenie na hostiteľský systém, ako napríklad Jungheinrich WMS alebo iné existujúce systémy WMS/ERP, je bez problémov možné prostredníctvom nášho prémiového rozhrania, logistického rozhrania Jungheinrich. Prepravný systém bez obsluhy (Auto Pallet Mover) vo forme ERE 225a je však možné použiť aj ako samostatný systém, t. j. autarkný systém bez hostiteľského rozhrania.Modulárna štruktúra systému umožňuje znázorniť individuálne procesy zákazníka a flexibilne a rýchlo reagovať na procesné zmeny. To vytvára spoľahlivú bázu pre používanie systému Auto Pallet Mover podľa vašich špecifických požiadaviek.

Li-Ion

S Jungheinrich Li-Ion technológiou predbehnete vašu konkurenciu s ľahkosťou. Maximálny výkon s viac ako 20% úsporou energie. Tri krát dlhšia životnosť. Extrémne krátke časi dobíjania. Nulová údržba. Znížte TCO vašej flotily prostredníctvom výraznej úspory na prevádzkových nákladoch.

Vlastnosti

Podobné výrobky

Máte otázky?