+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Li-ION
MADE BY JUNGHEINRICH

Lítiovo-iónová technológia

So silou lítiovo-iónovej technológie získate rozhodujúci náskok pred konkurenciou

Lítiovo-iónové batérie spôsobili revolúciu na trhu s elektrickými vysokozdvižnými vozíkmi. A to z dobrého dôvodu. Ich vysokovýkonné energetické články bodujú oproti klasickým oloveno-kyselinovým batériám svojím majstrovským výkonom vo forme dlhého výkonu, krátkeho času nabíjania a bezúdržbovosťou. Naše lítiovo-iónové batérie pre vás budú pracovať bez prestávky a vďaka ich vysokej životnosti vydržia extrémne dlho. Zaistite si plnú lítiovo-iónovú silu a profitujte z našej 6-mesačnej záruky spokojnosti. A to nie je všetko: Navyše vám ponúkame našu 8-ročnú záruku na vaše lítiovo-iónové batérie. Prejdite k nám a predbehnite svoju konkurenciu.logo zaruka spokojnosti

100% spokojnosť . Zaručene.

Určite vás presvedčíme. Preto vám zaručujeme, že sa až do 6 mesiacov od dodania môžete vrátiť k pôvodnej technológii, a to bez udania dôvodov.


Novinka: záruka na lítiovo-iónové batérie8 bezstarostných rokov. Zaručene.

Vďaka našej 8-ročnej záruke na lítiovo-iónové batérie vám ponúkame dlhodobý prísľub výkonu.Content Li-Ion 13

Výhody lítiovo-iónových batérií

Content Lítiovo-iónová technológia

Opäť buďte o krok vpred pred konkurenciou

Extrémne krátke doby nabíjania

Lítiovo-iónové batérie sú neustále nabité a pripravené na prevádzku, a to aj počas viacerých zmien. Počas jedného medzinabíjania v trvaní iba 30 minút sa 24 V batérie dokážu nabiť na 50 percent svojej kapacity. Možnosť rýchleho nabíjania a medzinabíjania, napr. počas prestávok alebo prestojov, zabezpečuje nepretržitú dostupnosť vozíka a súčasne zvyšuje flexibilitu počas bežného dňa v sklade.


Content Li-ION (3)

Vždy plná sila

S trvalo vysokým výkonom

Lítiovo-iónové batérie podávajú lepšie výkony ako oloveno-kyselinové batérie. Vďaka ich väčšej hĺbke vybitia a neustálemu priebehu napätia dokážu aj pri nižšom stave nabitia poskytnúť viac energie ako oloveno-kyselinové batérie. Počas brzdenia dokážu batérie dokonca energiu získavať späť, a vďaka celkovo vyššiemu stupňu účinnosti umožňujú až do 20 percent vyššie šetrenie energie. Navyše zabezpečuje komunikácia medzi batériou a nabíjačkou efektívne a rýchle nabíjanie.

8

Neustála pripravenosť na prevádzku

Úplne bez čakania

Lítiovo-iónové batérie sú neustále pripravené na ďalšiu prevádzku. Celkom bez nutnosti prestávok. Sú totižto úplne bezúdržbové a nevypúšťajú plyny. Preto si nevyžadujú žiadny čas ani náklady na údržbu, servis batérií či dodatočnú infraštruktúru. S lítiovo-iónovými batériami budú do minulosti patriť aj prestoje.

Content Li-Ion 9

Trikrát dlhšia výdrž

S mimoriadne dlhou životnosťou

V celkovej konkurencii vás lítiovo-iónové batérie presvedčia, ako by vás presvedčil dobrý šprintér. Majú totižto trikrát dlhšiu výdrž ako bežné energetické batérie. Vďaka tejto mimoriadnej výdrži a trvalo vysokému stupňu účinnosti sa postarajú o vysokú mieru bezpečnosti investícií a úsporu nákladov na energie.

Portrét Dr. Brzoska
Dr. Lars Brzoska
Člen predstavenstva, oddelenie techniky

„Celosvetovo nemá žiadna iná intralogistická značka v ponuke viac lítiovo-iónových vysokozdvižných vozíkov ako Jungheinrich.“ 

Content Li-Ion

Špičkový výkon so špičkovým tímom

Perfektne zosúladený systém

Ani prvotriedni bežci nedokážu svoj výkon dosiahnuť bez pomoci svojho tímu. To isté platí aj pre lítiovo-iónové batérie. Svoj plný potenciál odhalia až pri dosiahnutí úplného súladu s okolitým systémom. Ako jediný poskytovateľ systémových riešení v intralogistike vám Jungheinrich ponúka prepojený komplexný systém, v ktorom vzájomne optimálne komunikujú batéria, nabíjačka aj vozík, čím sa výrazne znižuje potreba energie. Túto dokonalosť dosahujeme, pretože sme celosvetovo prvým výrobcom manipulačnej techniky, ktorý vyrába vlastné lítiovo-iónové batérie a ktorý ich u vás aj starostlivo implementuje. K tímovej hre patrí aj to, že vás budeme sprevádzať počas všetkých fáz vášho lítiovo-iónového projektu. Či už pôjde o dovybavenie jednotlivých vozíkov alebo prebudovanie celého vozíkového parku. Naši odborní poradcovia vám budú stáť po boku od plánovacej až po realizačnú fázu.

Skontaktujte nás!

Stage Li-ION


Perfektná súhra na dosiahnutie úspechu

Komplexný systém Jungheinrich
Jungheinrich ponúka všetko, čo sa týka lítiovo-iónovej technológie, z jednej ruky:
Batérie (1)Nabíjačky (2)Vozíky (3) a Poradenstvo (4).

Content Li-ION 13

Prenájom namiesto nákupu

Jednoducho prezbrojte svoj vozíkový park a vybavte sa lítiovo-iónovými batériami a nabíjačkami vo forme kompletne integrovaného nájomného riešenia vďaka našej ponuke Li-Ion Performance Rental. Tak ušetríte náklady a rýchlo a jednoducho zvýšite výkon svojich elektrických vysokozdvižných vozíkov.

Ďalšie informácie o ponuke Li-Ion Performance Rental nájdete tu

Flexibilnou multifunkčnou nabíjačkou SLH 300 možno ľahko nabíjať lítiovo-iónové aj oloveno-kyselinové batérie.

Priekopník lítiovo-iónovej technológie
Od roku 2011 nasadzujeme vozíky sériovej výroby

V pretekoch elektrickej mobility v rámci intralogistiky preberá spoločnosť Jungheinrich suverénne vedenie a lítiovo-iónovú technológiu ovláda tak, ako nikto iný. Od štartovného výstrelu v roku 2011 – vozík EJE 112i bol prvým sériovo vyrábaným lítiovo-iónovým vozíkom vôbec – sme v rámci Jungheinrich Energy and Drive Systems (EDS) túto technológiou dôsledne vyvíjali ďalej a neustále rozširovali naše portfólio manipulačnej techniky používajúcej lítiovo-iónové batérie. Takmer celá naša ponuka vozíkov je dnes schopná využívať lítiovo-iónovú technológiu.

Vždy bezpečne do cieľa

Lítiovo-iónové batérie značky Jungheinrich sú bezchybné

S lítiovo-iónovými batériami značky Jungheinrich budete neustále bezpečne v pohybe. Naše batérie sa vyrábajú s doposiaľ najbezpečnejšou článkovou chémiou (lítium-železo-fosfát), nie sú jedovaté a nevylučujú emisie plynov. Náš vlastnoručne vyvinutý systém manažmentu batérie monitoruje pomocou najmodernejších funkcií každý jeden článok a v prípade nebezpečenstva ho vypne. Prepravu a likvidáciu preberá náš zákaznícky servis. To tiež zaisťuje maximálnu bezpečnosť pre človeka a stroj.

Content Li-Ion 17


opäť na plné obrátky s našou ponukou EFG
Plne nabité a pripravené na prevádzku

Vďaka množstvu pripravených vozíkov a  exkluzívnym cenám do vypredania zásob je teraz ten správny čas na pozitívnu zmenu.

Ďalšie informácie
Teaser ETV 216i Lítiovo-iónová technológia Novinka

Nový výkonný profesionál na vyšší výkon pri prekládke tovaru

ETV 216i – celosvetovo prvý lítiovo-iónový vysokozdvižný vozík s výsuvným zdvíhacím zariadením
ETV 216i je najnovšia inovácia našej lítiovo-iónovej technológie: Ide o celosvetovo prvý vysokozdvižný vozík s výsuvným zdvíhacím zariadením a kompletne integrovanou lítiovo-iónovou batériou. Tento výkonný profík umožňuje nasadením plnej sily a trvalého výkonu výrazne vyššiu mieru efektivity a výkonu pri prekládke tovaru. Vďaka svojmu revolučnému dizajnu podáva vozík vo vašom sklade vysoký výkon aj v otázkach ergonómie a bezpečnosti.

Získajte ďalšie informácie o ETV216i

Content Li-Ion 18

Športový prírastok do tímu

EFG s lítiovo-iónovou technológiou
Takmer celá flotila Jungheinrich je dnes schopná využívať lítiovo-iónovú technológiu. Aj naše zdvíhacie vozíky s vyvážením EFG. Okrem osvedčených oloveno-kyselinových batérií sa teraz stavajú na štart aj za pomoci výkonných lítiovo-iónových batérií s výkonom 80 V (500 Ah). Vďaka rýchlym dobám nabíjania, bezúdržbovosti a dlhej životnosti sú vozíky EFG s lítiovo-iónovou technológiou a vysokým výkonom pri prekládke tovaru či energetickej efektívnosti o krok vpred pred konkurenciou.

Získajte ďalšie informácie o vozíkoch EFG

Content Lítiovo-iónová technológia Teaser EKS

Vychystávajte tovar vysokovýkonne

EKS s lítiovo-iónovou batériou (48 V)

Jungheinrich vybavuje neustále viac sériových vysokozdvižných vozíkov lítiovo-iónovou technológiou. Teraz dokáže výkonné, bezpečné a energeticky efektívne vychystávanie tovaru poskytovať aj vertikálny vychystávací vozík EKS konštrukčného radu 3 s inovatívnou 48 V lítiovo-iónovou batériou. Umožňujú to rýchle doby nabíjania, bezúdržbovosť a mimoriadne dlhá životnosť.

Získajte ďalšie informácie o EKSAko môžem zlepšiť svoj skladový výkon?

Pracujte ešte dlhšie vďaka výkonu lítiovo-iónovej technológii


Stage Dividendy

Obchodné oddelenie

Kontaktujte nás

Máte otázky?