+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Lithium-Ion Trucks

Lítiovo-iónové vozíky - Tvoríme nový štandard POWERLiNE.

S využitím najnovších inovácií v lítium-iónovej technológii neustále redefinujeme vysokozdvižný vozík – nové vozíky ktoré prinesú revolúciu v intralogistike a prekonajú všetky vaše očakávania z hľadiska funkčnosti, výkonu a efektívnosti.

Tvoríme nový štandard: POWERLiNE Range

Pred viac ako desiatimi rokmi spoločnosť Jungheinrich odštartovala novú éru vozíkov, keď predstavila prvý sériovo vyrábaný vozík v odvetví intralogistiky s lítiovo-iónovou batériou.

Pripravte sa na to, že s integrovanou lítiovo iónovou batériou POWERLiNE posuniete svoj sklad na úplne novú úroveň efektívnosti. Spoločnosť Jungheinrich opäť stanovila najvyššie štandardy v oblasti obratnosti, komfortu, bezpečnosti a predovšetkým udržateľnosti, ktoré výrazne zvýšia produktivitu vašej spoločnosti.

Vitajte v novej ére lítiovo-iónových vozíkov pre odvetvie intralogistiky.

Výhody vozíkov POWERLiNE:

Picture Lithium-Ionen Vorteilsbox 1

Maximálna obratnosť 

Nový štandard výkonnosti

Naše vozíky POWERLiNE dokážu zázraky a zvýšia produktivitu vášho skladu. Kompaktné rozmery integrovanej lítiovo iónovej batérie zlepšujú manévrovateľnosť v úzkych uličkách a manipuláciu s tovarom v stiesnených priestoroch. Vďaka pôsobivej akcelerácii a rýchlosti zdvíhania dosahujú vozíky, ktoré sú teraz až o 30 cm kratšie, plošné zvýšenie produktivity o 4 % a stanovujú tak nové štandardy z hľadiska manipulačnej kapacity a toku tovaru.

 • Zvýšená akcelerácia a rýchlosť zdvíhania
 • Až o 30 cm kratšia dĺžka
 • Zvýšenie produktivity na rovnakej ploche o 4 %
 • Počet premiestnených paliet za hodinu až o 20 % nad priemerom

Picture Lithium-Ionen Vorteilsbox 2

Maximálna bezpečnosť

Nový štandard v oblasti bezpečnosti

Pri vývoji a zdokonaľovaní našich vozíkov kladieme najvyšší dôraz na bezpečnosť skladu a pohodlie vašich zamestnancov. Okrem vysokých oceľových vonkajších stien a širokej škály ďalších bezpečnostných prvkov, ktoré vám poskytnú maximálnu ochranu, naše vozíky POWERLiNE znižujú aj základné riziká spojené s pravidelnou výmenou batérií. Výrazné zníženie počtu nehôd, porúch, nákladov na opravy a modernizáciu pomôže nielen vám, ale hlavne vašim zamestnancom.

 • Najvyššie štandardy bezpečnosti
 • Vysoké oceľové vonkajšie steny pre výrazne vyššiu ochranu vodiča
 • Menej nehôd a porúch
 • Zníženie rizika poškodenia prepravovaného tovaru a zariadení

Picture Lithium-Ionen Vorteilsbox 3

Maximálna udržateľnosť

Nový štandard v oblasti udržateľnosti

Ochrana klímy je jednou z najzásadnejších výziev našej doby a naše vozíky s lítiovo iónovým pohonom ponúkajú množstvo výhod oproti oloveno kyselinovým alternatívam. Ušetríte nielen 20 % energie, čím sa znížia vaše každodenné náklady, ale môžete tiež znížiť svoju uhlíkovú stopu. Celý výrobný proces sa snažíme robiť energeticky čo najefektívnejšie a využívať pri ňom obnoviteľné zdroje energie, ako sú naše vlastné fotovoltické systémy. Vďaka nášmu úsiliu sú vozíky POWERLiNE uhlíkovo neutrálne až do momentu dodania.

 • Uhlíkovo neutrálny výrobný proces
 • Výroba s využitím energie z obnoviteľných zdrojov 
 • Neustále zlepšovanie s cieľom zefektívniť výrobný proces 
 • O 20 % nižšia denná spotreba energie v porovnaní s oloveno kyselinovými alternatívami

Picture Lithion-Ionen Vorteil 4

Maximálna úroveň komfortu

Nový štandard komfortu

Ako intralogistická spoločnosť so 70 ročnými skúsenosťami dobre vieme, čo musia zamestnanci denne dosiahnuť. Aby sme pomohli odbremeniť vašich vodičov, vynakladáme maximálne úsilie na to, aby naše zariadenia boli čo najpohodlnejšie. Zvýšený komfort nielen zvyšuje produktivitu, ale aj výrazne znižuje počet absencií z dôvodu choroby. Naše vozíky POWERLiNE poskytujú ergonomicky navrhnuté pracovisko s čalúneným vybavením, maximálnou voľnosťou pohybu a najvyšším komfortom obsluhy. 

 • Ergonomický priestor pre obsluhu
 • Čalúnené vybavenie
 • Väčší priestor na nohy
 • Najvyšší komfort obsluhy

POWERLiNE: nový štandard pre vašu spoločnosť.

Objavte naše inovatívne vozíky s integrovanou lítiovo iónovou batériou a vykročte smerom 

LI-ION vozíky

Lítiovo-iónové vozíky od spoločnosti Jungheinrich


Objavte široký sortiment našich lítiovo iónových vozíkov ešte dnes a nájdite si lítiovo iónový vozík, ktorý vám dokonale vyhovuje.

.

LI-ION vozíky

Stage Dividendy

Obchodné oddelenie

Lítiovo - iónová technológia

Kontaktujte nás

Máte otázky?