+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage ERC 215a

Bezobslužný vysokozdvižný vozík 1,3 - 1,5 t

  • 3100 - 4000 mm
  • 1300 - 1500 kg
  • Automatický, spoľahlivý a bezpečný pri práci
  • Optimalizované prepravné trasy
  • Použitie existujúcich jazdných trás
  • Krátka doba amortizácie
  • Kompaktný dizajn

ERC 215a

Vozík ERC 215a je prepravný systém bez obsluhy na báze našich sériových vozíkov. V tomto prípade ide o kombináciu osvedčenej konštrukcie zariadenia s presnou navigačnou technikou a bezpečnostnými komponentmi. Vzniká tak vysoká miera spoľahlivosti a bezpečnosti.Vozík ERC 215a je možné použiť v zmiešanej prevádzke s ručnými vozíkmi a chodcami. Či už ide o integráciu do existujúcich podnikových štruktúr alebo do novostavby – vozík ERC 215a je perfektnou voľbou pre zvýšenie efektívnosti vašich prepravných procesov. Kompaktná konštrukcia a vysoká výška zdvihu vozíka ERC 215a rozširujú jeho spektrum použitia.Pre navigáciu našich prepravných systémov bez obsluhy (Auto Pallet Mover) nie sú potrebné žiadne podlahové práce, uskutočňuje sa prostredníctvom laserovej navigácie. Na tieto účely sa na vhodné objekty na jazdnej dráhe umiestnia reflektory, ako napríklad regály, stĺpy a steny, alebo sa použijú prirodzené orientačné body.

Prepravný systém bez obsluhy sa dá jednoducho integrovať do existujúceho IT a softvérového prostredia. Napojenie na hostiteľský systém, ako napríklad Jungheinrich WMS alebo iné existujúce systémy WMS/ERP je bez problémov možné prostredníctvom nášho prémiového logistického rozhrania Jungheinrich.Prepravný systém bez obsluhy vo forme ERC 215a je však možné použiť aj ako samostatný systém, t. j. autarkný systém bez hostiteľského rozhrania.Modulárna štruktúra systému umožňuje znázorniť individuálne procesy zákazníka a flexibilne a rýchlo reagovať na procesné zmeny. To vytvára spoľahlivú bázu pre používanie systému Auto Pallet Mover podľa vašich špecifických požiadaviek.

Li-Ion

S Jungheinrich Li-Ion technológiou predbehnete vašu konkurenciu s ľahkosťou. Maximálny výkon s viac ako 20% úsporou energie. Tri krát dlhšia životnosť. Extrémne krátke časi dobíjania. Nulová údržba. Znížte TCO vašej flotily prostredníctvom výraznej úspory na prevádzkových nákladoch.

Vlastnosti

Máte otázky?