Správa flotily

Zvýšte efektivitu a bezpečnosť, znížte náklady

S využitím našich produktov pre správu flotily sa vaše intralogistické procesy stanú ešte efektívejšími a bezpečnejšími ako kedykoľvek predtým. Výhodou našich riešení sú skúsenosti a know-how vyplývajúce z viac ako desaťročnej skúsenosti so správou flotily. Všetky naše produkty fungujú na medzinárodnej úrovni a teda bez geografických obmedzení, bez ohľadu na veľkosť a komplexnosť vašej flotily, ako aj výrobcu zariadení. Súčasťou našich služieb je konzultácia, kde vám naši odborníci poradia s výberom a nastavením optimálneho variantu správy flotily pre vás. 

Výhody sú teda jasné: nárast spoľahlivosti a produktivity vašej flotily, pokles prevádzkových nákladov a nárast bezpečnosti pre vašich zamestnancov a manipulačnú techniku.

ISM Online

Analyzujte a riaďte dáta o vašej flotile s našim systémom pre správu flotíl ISM Online. Majte pod kontrolou všetky vaše prevádzky kdekoľvek na svete, bez ohľadu na veľkosť flotily či výrobcu manipulačnej techniky.

Viac

EasyAccess

EasyAccess je produkt pre správu flotily, ktorý zabezpečuje vašu flotilu pred neautorizovaným použitím čím šetrí náklady a zvyšuje bezpečnosť vo vašom sklade.

Viac

Nájsť kontaktnú osobu

Chcete sa dozvedieť viac o spoločnosti Jungheinrich, o jej produktoch a službách? Neváhajte a kontaktujte nás.

Viac informácií