+421-2-49205800
Kontaktný formulár
Newsletter
Stage Dopravná technika (1)
Rozhýbte svoju prepravu

Systémy dopravnej techniky

Automatizácia na vyššiu efektivitu v sklade

Perfektná kombinácia efektivity a hospodárnosti: Technika na prepravu paliet značky Jungheinrich pre intralogistické riešenia šité na mieru.

Nízka priestorová potreba, inteligentná technika toku materiálu a riadenia a optimalizované procesy: Pozdvihnite svoj automatický sklad na vyššiu úroveň.

S dopravnými systémami na efektívnu a bezpečnú prepravu tovarov a materiálov v rámci vašich jednotlivých podnikateľských oblastí: Nato máme pre vás to správne riešenie. Je jedno, či prepravujete palety, kartóny alebo zásobníky – tiež je jedno, aké sú veľké.

Dopravná technika, dopravné zariadenia, dopravné pásy: Urobíme z toho systém

Použitie správnej dopravnej techniky rozhoduje o produktivite vo vašom sklade. Naše dopravné systémy pre vás nakonfigurujeme z rôznych komponentov podľa vašich potrieb. Aby sme dosiahli čo možno najlepší výsledok, používame valčekové, pásové alebo reťazové dopravníky, presúvacie vozíky, zdvíhacie alebo otočné stoly alebo remeňové zdviháky či mnohé iné prvky. Vo výsledku dosiahneme vo vašom sklade veľmi vysoké výkony. Dopravná rýchlosť paliet dosahuje 0,45 m/s, rýchlosť zásobníkov dokonca 1,50 m/s. A to pri čo možno najnižšej spotrebe miesta, okrem iného aj vďaka premosteniu výškových prevýšení. K tomu sa pridáva technika toku materiálu a riadenia, ako aj kontrola obrysov, baliace zariadenia a všetko, čo by mohlo mať význam pre vaše procesy.

Prezieravé dopravné systémy: komplexné plánovanie na trvalý úspech

Je jedno, či chcete optimalizovať existujúce zariadenie alebo zriadiť nový sklad, kompetentne vám poradíme a nájdeme správnu dopravnú techniku na vaše použitie. S našimi produktami a procesným know-how môžeme spoločne s vami naplánovať systém vhodný pre vaše pracovné úlohy. Vďaka tomu budete môcť zmenšiť svoju flotilu vysokozdvižných vozíkov a súčasne optimálne využiť priestorové kapacity svojho skladu. Nato vám ponúkame riešenia pre veľký rozsah značiek prepravovaných tovarov, od najmenších zásobníkov až po manipuláciu s plnými paletami. Na komplexné plánovanie ponúkame naše servisné ponuky. Aby bola vaša logistika neustále v pohybe: efektívne, bezpečne, rýchlo.

Máte otázky?