Kyvadlový kompaktný skladovací systém

Do hĺbky. Kompaktne. Efektívne.

Kyvadlové kompaktné skladovacie systémy – komplexné riešenie z kanálového regálového systému, nákladného vozidla a kyvadlového systému

Zväčšite obrázok pomocou kurzora myši

Vyžiadať online

Základné znaky

  • Vysoký výkon, životnosť, bezpečnosť a spoľahlivosť
  • Vysoké výkony pri prekládke
  • Nízke náklady na údržbu a opravu
  • Optimálne využitie skladu a plochy
  • Vysoký stupeň účinnosti pri obsadení skladu, ako aj pri energetickej bilancii
  • Predurčené na použitie v chladiarňach a vyrovnávacích skladoch

Systému kyvadlového kompaktného skladu Jungheinrich, In Pallet Carrier (IPC) a Under Pallet Carrier (UPC) umožňujú efektívne skladovanie paletovaného tovaru a výrobkov v kompaktných kanálových skladovacích systémoch. Jadrom našich systémov sú samostatné nákladné sane, takzvané Carrier, ktoré zachytávajú palety na uskladnenie a vyskladnenie a samostatne sa pohybujú v regálovom kanáli. Ako jediný výrobca ponúkame 2 rozdielne kyvadlové systémy, ktoré sú špeciálne určené na príslušné potreby, požiadavky a použitia. Spolu s naším kompaktným skladovým regálom a našimi nákladnými vozíkmi (napr. EFG, ETV, EKX) vytvárajú ideálny systém pre optimálny výkon pri prekládke vo vašom sklade.

Prehľad výhod

  • Vysoko efektívne skladovanie
  • Hospodárnosť a vysoký výkon
  • Flexibilné kyvadlové kompaktné skladovacie systémy

Zobraziť podrobné výhody

Podrobné výhody

Vysoko efektívne skladovanie

Kompaktný skladovací systém Jungheinrich, pozostávajúci z Carrier, nákladného vozidla a kanálového regála, umožňuje dôsledné využitie vášho skladovacieho priestoru. Minimálna spotreba výšky na kanálovej úrovni, ako aj nízka prvá úroveň, umožňujú dodatočne efektívne využitie vašej skladovej výšky. Ako nákladné vozidla sa môže použiť každý vysokozdvižný vozík Jungheinrich s nosičom vidlice FEM, dostatočnou zostatkovou nosnosťou a bočným posúvačom.

Flexibilné kyvadlové kompaktné skladovacie systémy

Mimoriadne vlastnosti kyvadlových kompaktných skladovacích systémov Jungheinrich: Pripravené na dodanie pre podsunutie pod paletu (Under Pallet Carrier, UPC), ako aj pre zasunutie do palety (In Pallet Carrier, IPC). Rôzne varianty UPC a IPC navyše umožňujú manipuláciu s najrôznejšími nosičmi nákladu, ako sú napríklad europalety (priečne/pozdĺžne) a priemyselné palety (priečne/pozdĺžne). Ďalej sú tieto systémy vhodné aj na použitie vo vyrovnávacích skladoch a dokonca aj v chladiarňach až do -30 °C.

Hospodárnosť a vysoký výkon

Výkonnostné spektrum klasického kompaktného skladu je rozšírené o použitie kyvadlových systémov. Môžu sa tak realizovať dodatočné potenciálne možnosti na optimalizáciu, týkajúce sa stupňa naplnenia, výkonu pri prekládke, stupňa využitia priestoru a šetrného zaobchádzania s nákladom. Kyvadlové systémy sú preto predurčené na manipuláciu s celými paletami, postupne skladovanie a zásobovanie.

Vyžiadať online