10.06.2014

Ďalšie ocenenie pre spoločnosť Jungheinrich

Spoločnosť Jungheinrich získala aj tento rok cenu IFOY Award „International Forklift Truck of the Year“, tentoraz v kategórii čelných elektrických vozíkov nad 3,5 tony. IFOY Award sa stala medzinárodne uznávanou cenou v oblasti intralogistiky, podobne ako napríklad cena „ Car of the Year", ktorá sa udeľuje najlepším osobným vozidlám.

Víťazný čelný elektrický vzv vozík EFG S40s

Ocenený bol čelný elektrický  vozík s typovým označením EFG S40s, ktorý sa vyrába v závode Moosburg pri Mníchove.

Medzinárodná porota, pozostávajúca z renomovaných odborníkov, ocenila  optimálny pomer výkonu a spotreby energie, ktorý vozík dosahuje predovšetkým vďaka dokonalému zladeniu motorov pojazdu a zdvihu s riadiacou elektronikou. Nízka spotreba energie znamená nielen úsporu prevádzkových nákladov, ale aj  ohľaduplnosť voči životnému prostrediu. Ďalšou výhodou nového modelu vozíka je dokonalý výhľad z miesta vodiča smerom dopredu, ktorý inžinieri v Jungheinrichu dosiahli prepracovaním konštrukcie zdvíhačky a úsporným riešením hadicových vedení.


„Toto ocenenie je pre spoločnosť Jungheinrich výzva a zároveň pocta“, komentoval udelenie ceny Hans-Georg Frey, predseda predstavenstva Jungheinrich AG. „Máme radosť z toho, že naše investície do výzkumu a vývoja získali medzinárodné uznanie.“

Jungheinrich patrí medzi svetovú špičku v oblasti manipulačnej a skladovej techniky. Spoločnosť ponúka svojim zákazníkom široké portfólio produktov a služieb pre internú logistiku od vysokozdvižných vozíkov cez regálové systémy až po komplexné riešenia skladov. Akcie koncernu Jungheinrich sú obchodované na všetkých nemeckých burzách.

 Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Košková

Marketing Specialist
Jungheinrich, spol.sr.o.
Diaľničná cesta 17
903 01 Senec
Slovensko
Tel.:   + 421 2 49205829
Mob.: + 421 911 610 499
Fax:   + 421 2 49205812
martina.koskova(at)jungheinrich.sk

Nájsť kontaktnú osobu

Chcete sa dozvedieť viac o spoločnosti Jungheinrich, o jej produktoch a službách? Neváhajte a kontaktujte nás.

Viac informácií