12.06.2013

Cena „International Forklift Truck of the Year“ pre spoločnosť Jungheinrich

Spoločnosť Jungheinrich získala 4. júna 2013 cenu IFOY Award „International Forklift Truck of the Year“, ktorá bola udeľovaná vôbec po prvýkrát. Ocenenie získala spoločnosť hneď v dvoch zo štyroch kategórií.

Ocenený bol čelný naftový vozík DFG/TFG 540s, so spaľovacím motorom, ktorý sa vyrába v závode Moosburg (kategória „Counter Balanced Trucks nad 3,5 t“) a vozík s výsuvným zdvíhacím zariadením ETV/ETM 216 (kategória „Warehouse Trucks“) zo závodu Jungheinrich v Norderstedte.

„Toto ocenenie je pre spoločnosť Jungheinrich výzva a zároveň pocta“, komentoval udelenie ceny Hans-Georg Frey, predseda predstavenstva Jungheinrich AG. „Máme radosť z toho, že naše investície do výskumu a vývoja dosiahnu vďaka tomuto oceneniu medzinárodného uznania.“

Podľa slov Hansa-Georga Freya : " Vďaka medzinárodnému obsadeniu poroty z radov renomovaných odborníkov, taktiež predstaveným inováciám radou spoločnosti, má získané ocenenie veľký predpoklad, podobne ako sa oceňujú úžitkové vozidlá cenou - Truck of the Year - stať sa medzinárodne uznávanou cenou v oblasti intralogistiky."


Jungheinrich patrí medzi svetovú špičku v oblasti manipulačnej a skladovej techniky. Spoločnosť ponúka svojim zákazníkom široké portfólio produktov a služieb pre internú logistiku od vysokozdvižných vozíkov cez regálové systémy až po komplexné riešenia skladov. Akcie koncernu Jungheinrich sú obchodované na všetkých nemeckých burzách.

Kontakt pre médiá:

Martina Košková
Marketingový špecialista
Jungheinrich spol. s r.o.
Diaľničná cesta 17
903 01 Senec

Tel.: +421 2 4920 5829
Mob.:+421 911 610499
martina.koskova@jungheinrich.sk

Nájsť kontaktnú osobu

Chcete sa dozvedieť viac o spoločnosti Jungheinrich, o jej produktoch a službách? Neváhajte a kontaktujte nás.

Viac informácií