FleetRadar

Unikátny softvér pre Indoor positioning–víťaz ceny IFOY

FleetRadar je inteligentný nástroj na jednoduchú lokalizáciu vašej manipulačnej techniky v sklade. Umožňuje vytvárať analýzy pohybu techniky naživo a retrospektívne. Takto máte stále pod kontrolou všetky intralogistické procesy a zároveň neustále zvyšujete bezpečnosť vo vašom sklade.

Systém sledovania vozíkov funguje takto: každý vozík je spojený so smart zariadením, ktoré komunikuje s takzvanými Bluetooth majákmi inštalovanými v celom sklade. Lokalizačný systém Jungheinrich je založený na technológii awiloc® z Frauhofer Institute for Integrated Circuits (IIS). Na základe generovaných dát sa následne vypočítava poloha vozíka.

FleetRadar: Pohodlný, rýchly a flexibilný
Pohyb každého zariadenia môžete sledovať prostredníctvom webovej aplikácie a operatívne vytvárať flexibilné analýzy bez akéhokoľvek oneskorenia. Výsledkom bude lepší prehľad vašich skladových operácií a optimalizácia procesov.

Viac výhod pre vás:

  • jednoduchá implementácia a minimálne náklady na implementáciu,
  • funguje s akýmkoľvek modelom vozíka akejkoľvek série bez ohľadu na výrobcu zariadenia,
  • vhodný na použitie v uličkách rovnako ako vo viacúčelových skladových priestoroch.

 
Varianty systému:

TruckFinder

S TruckFinderom získate perfektný prehľad a ušetríte drahocenný čas. Hľadáte konkrétny vozík na vybavenie konkrétnej objednávky? Bez problémov, TruckFinder vám v reálnom čase ukáže, kde sa každý z vozíkov nachádza. 

ZoneGuard

Chcete prideliť konkrétnemu vozíku konkrétnu pracovnú oblasť v sklade, aby ste zabezpečili ich dostupnosť? Chcete sa uistiť, že vozíky odložené či zabudnuté v nákladnom aute sú minulosťou? Len čo jeden z vozíkov opustí vami definovanú oblasť, ZoneGuard spustí alarm. Vy dostanete toto varovanie e-mailom, aby ste mohli okamžite reagovať.

SpeedZoning

Chcete, aby obsluha vozíkov spomalila v oblasti skladu, kde sa nachádzajú aj chodci, alebo v oblasti križovatiek? SpeedZoning vám umožní nastaviť rýchlostné limity a zabezpečí varovanie. Okamžite, len čo vozík vstúpi do „pomalej zóny“, bude obsluha informovaná jeho smartfónom. Týmto spôsobom sa môžete vyhnúť množstvu nehôd a zvýšiť tak bezpečnosť v sklade.

RouteOptimizer

RouteOptimizer vizualizuje dáta pohybu vozíkov prostredníctvom tepelnej mapy. Už na prvý pohľad tak môžete identifikovať vysoko frekventované trasy a potenciálne nebezpečné zóny v sklade, pričom budete môcť sledovať aj manipuláciu s vozíkmi. Táto znalosť vám umožní optimalizovať trasy pohybu vozíkov a zvýšiť tak efektivitu v sklade.